Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎28-06-2017
0

Schimbare numar telefon abonament

Buna ziua! Doresc sa imi schimb numarul de telefon (abonament). Ma puteti ajuta?
Moderator
Postări: 18
Înregistrat: ‎24-06-2016
0

Re: Schimbare numar telefon abonament

Buna,

Sa inteleg ca doresti sa treci la un alt numar de telefon? In aceasta situatie te rugam sa iei legatura cu noi fie apeland la *222, fie completand formularul de email de aici https://goo.gl/Jct8aj .

De asemenea, este important sa stii ca ai posibilitatea sa alegi una dintre cele doua variante:

- schimbarea numarului cu unul preferential

- schimbarea numarului cu primul numar disponibil.

Prima alternativa este 25 euro (fara TVA), iar a doua varianta este 15 euro (fara TVA).

Sarbatori fericite,

Flavius

Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎25-01-2018
0

Bună ziua care este termenul legal de răspuns la Vodafone 10 zile lucrătoare sau NICIODATĂ ?
Nou venit
Postări: 2
Înregistrat: ‎25-01-2018
0

Cum pot face o reclamație care să ajungă la un sef de la Vodafone nu la un operator ce nu îmi răspunde la nici o cerere .
Moderator
Postări: 650
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Buna,

Ce anume s-a intamplat, Ady? Imi poti oferi un numar de inregistrare al cererii respective? Am dori sa verificam si noi aceasta situatie.

Multumesc,
Madalina
Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna, Ady1!

Termenul de rezolvare/raspuns depinde foarte mult si de ce tip de reclamatie este vorba. Daca doresti sa reinnoiesti contractul si nu ai fost inca sunat pana acum, ne poti scrie pe adresa persoane.fizice_ro@vodafone.com

Tudor

Vodafone