Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎28-05-2012
0

Telefon distrus in service

Saptamana trecuta am dus la sediul Vodafone un telefon Sony Xperia L pentru a fi trimis in service spre a fi reparat. Azi am primit telefon de la magazin ca mi-a sosit telefonul reparat. Cand am fost sa-l ridic acesta prezenta pe carcasa spartura si zgarieturi care nu erau atunci cand l-am predat. Au aparut pe perioada in care a fost la service. Mentionez ca si tipla de pe ecran era fisurata pana la jumatate.

Cea de la magazin m-a trimis la OPC si colega ei zicea ca respectivele componente distruse merg inlocuite.

Sunt instruiti sa distruga produsele clientilor pentru ai face sa plateasca si sa-si piarda garantia.

Ce trebuie sa fac pentru a-mi inlocui telefonul sau sa reziliez contractul?

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Telefon distrus in service

@MAry73 a scris:

Saptamana trecuta am dus la sediul Vodafone un telefon Sony Xperia L pentru a fi trimis in service spre a fi reparat. Azi am primit telefon de la magazin ca mi-a sosit telefonul reparat. Cand am fost sa-l ridic acesta prezenta pe carcasa spartura si zgarieturi care nu erau atunci cand l-am predat. Au aparut pe perioada in care a fost la service. Mentionez ca si tipla de pe ecran era fisurata pana la jumatate.

Cea de la magazin m-a trimis la OPC si colega ei zicea ca respectivele componente distruse merg inlocuite.

Sunt instruiti sa distruga produsele clientilor pentru ai face sa plateasca si sa-si piarda garantia.

Ce trebuie sa fac pentru a-mi inlocui telefonul sau sa reziliez contractul?

Buna!

Pentru a primi asistenta din partea unui consultant Vodafone, te rog sa apelezi la chat. Il poti accesa de pe orice pagina a site-ului Vodafone si arata ca in imaginile de mai jos.

chat2.jpg

chat3.jpg

Multumesc!