Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012
0
Soluţie acceptată

Trecere de la abonament la prepay

Incepand cu data de 5.09.2012 am trecut de la abonament la prepay. Am avut activata factura electronica pe contul client

210013624. As dori sa obtin in vederea achitarii ultima factura. Nu o mai pot obtine din MyVodafone. Cum pot proceda? As dori sa o primesc ca fisier atasat la email sau la un PM daca se poate.

Am inteles de pe alt forum ca au fost probleme cand s-a dorit achitarea la o reprezentanta si as dori sa evit complicatii inutile. Am de achitat o suma infima dar nu doresc sa se mareasca si sa am probleme daca voi mai dori sa trec la abonament.

Multumesc

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Trecere de la abonament la prepay

Buna sirtius,

Te pot ajuta cu prima pagina a facturii. Te rog sa imi lasi un mesaj privat cu adresa ta de mail.

Multumesc,

Ramona

Membru cu acte în regulă
0

Am trimis mesaj privat.

Multumesc

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

sirtius factura inca nu s-a importat. Ea este disponibila in 2 zile de la data emiterii. Alina sau Ciprian iti vor trimite factura pe mail imediat ce o sa fie disponibila.

Multumesc,

Ramona

Membru cu acte în regulă
0

In mod obisnuit factura era emisa in data de 6. Trecerea la prepay a fost efectuata in noaptea de 4 spre 5 (pe la 4 dimineata veneau sms-uri cu configurarea telefonuluiEmoticon furios). De cand se considera cele 2 zile? Vreau sa inchei cat mai repede povestea cu trecerea la prepay Emoticon stânjenit

Multumesc

Sfătuitor
Postări: 32
Înregistrat: ‎24-07-2012

Salut sirtius,

In acest moment ti-am trimis ultima factura pe adresa de e-mail pe care ne-ai solicitat acest lucru. Abia astazi am avut acces la factura ta. Daca ai nevoie si de alte informatii  te voi ajuta cu mare placere.

Multumesc,

Ciprian

Membru cu acte în regulă
0

S-a rezolvat.
Multumesc moderatorilor pentru solicitudine.
Membru cu acte în regulă
0

Am incercat sa platesc online dar "Suma este inferioara plafonului minim!Emoticon foarte fericit". Ce se intampla daca platesc mai mult Emoticon LOL?

Multumesc

Sfătuitor
Postări: 32
Înregistrat: ‎24-07-2012
0

Salut,

Daca platesti mai mult, va ramane o suma de bani in plus in contul tau de client care s-a inchis. iti recomand sa efectuezi plata prin alte modalitati ca sa nu fii nevoit sa platesti mai mult.  Iti recomand magazinele Vodafone sau daca iti este mai usor poti plati la banca, la Oficiile  Postale, benzinarii OMW sau la orice punct  PayPoint. Informatii mai detaliate despre modalitatile de plata gasesti si pe a doua pagina a facturii.

Multumesc,

Ciprian 

Membru cu acte în regulă
0

Multumesc pentru raspuns. Am decis sa achit suma online, platind un pic mai mult. Din fericire am reusit. E complicat sa platesti facturi mici Emoticon LOL