Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Colaborator debutant
Postări: 54
Înregistrat: ‎22-03-2014
0

Vodafone vs Orange vs Cosmote

[ Editat ]

Buna.In localitatea Salcud jud Mures,unde locuiesc,Vodafone e reteaua number 1.Are semnal 3G foarte bun si in toata localitatea.Orange si Cosmote,nu au asa demulti abonati si nr de cartele,la mine in localitate,atat de multe ca Vodafone.

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Vodafone vs Orange vs Cosmote

[ Editat ]

Un test de viteza pe Vodafone se poate? Sa fie efectuat in interiorul casei.Asta,daca ti-ai facut rost de un telefon cu Android.

Vodafone
Highlighted
Colaborator debutant
0

Este buna reteaua,din punct de vedere,la calitatea semnalului si a serviciilor,dar rezolvati problemele clientiilor.Am avut si am probleme la Vodafone.Unele dintre ele s-au rezolvat,iar altele nici nu dau semne ca s-ar rezolva.

Colaborator debutant
0

Am vazut,mai multe studii pe internet,cum ca Cosmote,ar fi peste Vodafone si Orange.Tot de Cosmote se zice ca are abonamente ieftine.Uitati de unde am aflat http://www.zf.ro/business-hi-tech/care-este-cea-mai-buna-retea-mobila-de-voce-si-date-din-romania-re... si dupa ce va uitati,dati cu parerea fiecare.

Colaborator debutant
0

Nu stiu,ce sa zic.In localitatea Salcud,unde locuiesc si localitatea Deag,care e localitate invecinata localitatii mele,ambele localitati sunt in judetul Mures.In localitatea Salcud,peste 80% dintre cei care au telefoane mobile sunt pe reteaua Vodafone,pe abonament sau cartela,iar in Deag sunt 100 % in reteaua Vodafone.Deci in aceste localitati,predomina reteaua Vodafone.

Membru VIP
0

Re: Vodafone vs Orange vs Cosmote"Net mai bun nu gasesti"

[ Editat ]

La tine se justifica in dreptul Vodafone: "Cea mai tare rețea","Net mai bun nu gasesti"

Sunt curios de ceva teste de viteza pe 3G,sa vedem rezultatele,intr-o asa pronunțata aglomerare de clienți.  Emoticon fericit

Vodafone
Sfătuitor
Postări: 126
Înregistrat: ‎10-04-2014
0

Bine,toti zic ca ei sunt cei mai buni.Dar nimeni,nu stie,cine sunt cu adevarat cei mai buni.

Membru VIP
0

[ Editat ]

Eu,pe Teleorman,am doar doi operatori carora acord atentie:Vodafone si Orange.In functie de locatie,calitatea acoperirii oscileaza intre acestia doi.Restul,pistoale cu apa.  Emoticon fericit

Vodafone
Colaborator debutant
Postări: 30
Înregistrat: ‎06-04-2013

La tara, la parintii din partea mamei daca ma duc intr-o zona mai nasoala cu un Cosmote risti sa isi faci multi nervi...am avut cartela de cosmote si cand ma duceam la tara trebuia sa ma inarmez cu multa rabdare daca vroiam sa fac ceva in acea zona mentionata mai sus....

Si acum cu Vodafone daca ma duc tot in zona aia semnalul e full!deci vorbesc la el pana mi se consuma bateria....Emoticon foarte fericit

deci Vodafonul domina la semnal si pe orange si cosmote fara discutii.... 

Sfătuitor
Postări: 126
Înregistrat: ‎10-04-2014
0

Cosmote,are preturi foarte mari la telefoanele la abonament.La abonamentele mari la cosmote,telefoanele sunt foarte scumpe!!!!!!!!!!