Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎05-02-2012
0

Re: credeti ca producatori de tel mobila fac telefoanele mai sensibile pt a mari rata de cumparare

nu cred treaba asta,nu ar avea de ce,?cand ei trebuie sa vanda si cum sa vanda cel mai bn decat facand cele mai bune posibile telefoane,ca altfel ii ia concurenta
Membru cu acte în regulă
Postări: 350
Înregistrat: ‎30-01-2012

Re: credeti ca producatori de tel mobila fac telefoanele mai sensibile pt a mari rata de cumparare

nu categoric nu toti producatori de telefoane fac telefoane bune si competitive din toate punctele posibile

Highlighted
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎07-02-2012
0

la cat de des se strica telefoanele acestea noi si super inteligente,ce ar mai fii de spus fa o comparatie cu un nokia de acum 5 ani,nu mai mult si iti dai seama de multe
Vizitator
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

nu cred chestia asta tocmai am facut o achizitie buna si am luat un telefon rezistent la mai toate ,apa,praf,tot,si dp ce ca lam luat la mana a 2 tipul la tinut 4 luni,si e nou,fara vreo urma ceva,acum sa vad cat tine bateria si etc.dar nu cred tb asta
Sfătuitor
Postări: 69
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

nu cred treaba asta,sunt prea minunate aceste telefoane din ziua de azi,sa ne gandim la asa ceva ,numai cumpara tu telefoane la mana a 2Emoticon fericit)
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

nu cred treaba asta,ca astia incearca sa ne ia bani,sa faca vanzare,nu?
Începător
Postări: 18
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

@bud_guy a scris:

sincer,eu cred ca da,prea multe buguri,bateriile cred ca puteau evolua odata cu celelalte tech(adika dual core,camere de 10mp,ecrande cu rezolutii ametitoare si etc).da sau nu?

daca puteau,faceau,deci nu.

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎11-02-2012
0

nu cred,este o parere aiurea asta
Nou venit
Înregistrat: ‎17-02-2012
0

cum am vz si intrun post mai devreme,ele sunt si exista telefoanele fara astfel de probleme,dar pretul lor ar sari cu usurinta de 1000 de euro si atunci orice producator cauta sa scada costurile,din pacate
Nou venit
Postări: 9
Înregistrat: ‎18-02-2012
0

eu unul nu cred ca ar face asta intentionat,am avut numai nokia,dar nu am avut probleme,doar ca sau invechit,acum am samsung si din punct de vedere al rezistentei sunt la fel de bune,adika eram la minus grade si telefonul mergea,nici vorba de ecran inghetat,etc.