Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎06-02-2012
0

Re: credeti ca producatori de tel mobila fac telefoanele mai sensibile pt a mari rata de cumparare

cred ca daca puteau faceau ca doar aveau vanzari mai mari

Vizitator
Postări: 5
0

Re: credeti ca producatori de tel mobila fac telefoanele mai sensibile pt a mari rata de cumparare

nu ias spune chiar asa,u ai facut sa sune ca un complot,dar nu cred ca e ste asa pur si simplu nu cred ca siau dat prea mult interesul pe partea cu bateria si le cam convine situatia si lor si operatorilor,vanzari mari
Vizitator
Postări: 6
0

cred ca ai foarte mare dreptate
Vizitator
0

sa sti ca ma gandeam la treaba asta,la cum a avansat tehnologia e imposibil sa apara asa ceva si tot ne lovim de stricaciuni si bateriile chiar lasa de asteptat in zilele noastre
Vizitator
0

@ionelvio a scris:
eu am un nokia 6230i de 4 ani si merge foarte bn,iam schimbat decat bateria,fimiu le schimba la fiecare an ca le strica din astea mai noi,deci e ceva in neregula

si eu am aceelasi telefon nokia si vreau sa spun ca nu am avut niciodata probleme cu el si daca as mai gasi acum unul,las cumpara si pe acela sa fiu sigura ca am dp ce o sa moara al meu.

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Salut,

Pentru verificarea ampla a informatiilor legate de aparatele actuale, va recomand site-ul www.gsmarena.com. Acolo gasiti o gama foarte larga de telefoane mobile, apartinand tuturor companiilor producatoare, cat si prezentari, feed-back-uri, rapoarte, etc.

Claudiu

Vizitator
0

multumim claudiu,dar sunt cam lamurit cu aparate din ziua de astazi,se faceau mai bn toate inainte,acum decat reclama si aparentele mai sunt de ele
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

in mod sigur

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

posibil...

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎05-02-2012
0

cred ca da avind in vedere ca am avut un nokia pe care lam tinut 3 ani fara probleme si acum am avut un nexus s si odata decat odata a cazut pt o secunda in putina apa si sa stricat,cred ca ai dreptate