Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎30-09-2012
0

nelamurire

pe 14.07.2014 am fost sunat de pe numarul 0372394511 de catre un operator care spunea ca , datorita faptului ca sant client vechi ( peste 12 ani in retea ) si ca am doua numere pe abonament , i-mi spune ca vodafone ma premiaza la unul din numere cu dublarea minutelor nationale si a celor in retea etc , pastrandu-se acelasi pret al abonamentului . nevenindu-mi sa cred , am convenit cu operatorul sa-mi transmita oferta pe mail , furnizandu-i si adresa de mail .

a promis ca-mi trimite oferta pe mail . 

dar nici la aceasta ora nu am primit nimic !

sa fie oare vorba de o lipsa de timp a operatorului  sau de o totala lipsa de seriozitate a acestuia , in acest fel punand o pata neagra pe seriozitatea firmei vodafone ?

cu stima !

lazar octavian 

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Re: nelamurire

Salutare.

Pentru a afla mai multe informatii poti apela numarul respectiv de luni pana vineri in intervalul 09.00-18.00 pentru a discuta direct cu operatorul care te-a contactat sau sa intri in contact cu echipa de chat pentru a primi asistenta. In imaginea de mai jos ai pasii pe care trebuie sa-i urmezi pentru a intra in contact cu echipa de chat.

Mult succes!

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Highlighted
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎30-09-2012
0

Re: nelamurire

am sunat a doua  zi dar nu mi-a raspuns nimeni . am sa incerc pe chat . multumesc pentru raspuns !