Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎15-12-2012
0

nu pot primi sms

buna! 

nu stiu daca postez unde trebuie dar mi-am cam pierdut urechile p-aici cautand o sectiune mai potrivita

am o problema cu telefonul... sunt pe cartela si nu pot primi toate mesajele care imi sunt expediate... adica de la acelasi numar ba primesc ba nu primesc mesaj. ii apare "neexpediat"... pot da mesaje dar nu primesc decat unele dintre ele... pana acum stiu sigur doua numere... unu tot din vodafone altu din cosmote. 

mersi frumos!

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Re: nu pot primi sms

Salutare.

Iti recomand sa accesezi chat-ul online pentru a intra in legatura cu un consultant vodafone si pentru a primi asistenta necesara. Fereastra de chat apare pe orice pagina a site-ului Vodafone si arata ca in imaginea de mai jos.

In situatia in care tot nu poti intra in legatura cu un operator cu ajutorul chat-ului online, poti contacta departamentul Relatii cu Clientii, folosind una din metodele de aici.

chat2.jpg

Succes!

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone