Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎13-12-2014
0

portare in Vodafone

Cat dureaza operatiunea de portare in Vodafone? Am incheiat contractual in 20 noiembrie si nici astazi, 14 decembrie nu am un raspuns din partea Vodafone. Am sunt la relatii cu clientii, am revenit in magazin de 3 ori. Cei de acolo au dat vina pe problemele tehnice din sistem.  

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: portare in Vodafone

Salutare,

Intr-adevar, exista cateva erori in sistemul de portare pe care incercam sa le rezolvam. Informatii exacte despre portarea ta ai putea sa primesti discutand cu colegii mei din echipa de Chat (www.vodafone.ro, iar in dreapta aia "Chat online"). 

Multumesc,

Claudiu 

Vizitator
0

Multumesc pt promtitudinea cu care mi-ati raspuns. Sper ca pana la 1ianuarie sa am si o rezolvare tehnica a solicitarii.

Vizitator
0

Buna seara! Am mai bine de o luna de zile de cand astept un semnal pozitiv la cererea mea de portare.Ce se intampla? Cum este posibil sa persiste atat de mult problemele tehnice??? In ce conditii pot sa renunt la portare si, implicit, la intreg contractul cu Vodafone?

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

@kalina a scris:

Buna seara! Am mai bine de o luna de zile de cand astept un semnal pozitiv la cererea mea de portare.Ce se intampla? Cum este posibil sa persiste atat de mult problemele tehnice??? In ce conditii pot sa renunt la portare si, implicit, la intreg contractul cu Vodafone?

Buna,

Trimite-mi detaliile prin mail la forumsupport_ro@vodafone.com

Multumesc!