Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎01-04-2017
0

problema cartela

Buna ziua nu stiu daca este bine ca cer aici ajutor sau trebuie facut in alta parte post dar am o problema pe cartela vodafone. de 3 luni cartela la sotia mea  este incarcata cu 7 euro si optiunea de 7 euro activa poate folosi acele minute doar 2 saptamani dupa 2 saptamani ii arata ca nu mai are minute pur si simplu ca si cum optiunea nu mai este activa. Ce se intampla sau ce trebuie facut? 

Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

Re: problema cartela

Alexandru5 a scris:

Buna ziua nu stiu daca este bine ca cer aici ajutor sau trebuie facut in alta parte post dar am o problema pe cartela vodafone. de 3 luni cartela la sotia mea  este incarcata cu 7 euro si optiunea de 7 euro activa poate folosi acele minute doar 2 saptamani dupa 2 saptamani ii arata ca nu mai are minute pur si simplu ca si cum optiunea nu mai este activa. Ce se intampla sau ce trebuie facut? 

Buna!

Ai verificat detalierea apelurilor in contul My Vodafone, este posibil ca beneficiile sa se consume.

Pentru mai multe detalii, te rog sa ne contactezi prin una din variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm

Multumesc,

Georgiana