Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎15-09-2014
0

program fidelizare

[ Editat ]

Buna ziua, tatal meu a fost sunat de un operator vodafone in legatura cu un program de fidelizare ce consta intr-un model gratuit de tableta lenovo.

Pot sa primesc va rog aici detalii despre acest produs?

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: program fidelizare

Tatal tau nu a retinut numele tabletei,cat si despre ce abonamente este vorba?

Ultimele produse de la Lenovo din oferta Vodafone au fost Vodafone Smart Tab 3 ,versiunile de 7" si 10".Din cate stiu eu,acestea nu mai sunt in oferta Vodafone.

Vodafone
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎15-09-2014
0

Nu prea putea sa vorbeasca atunci la telefon dar a retinut ca firma producatoare e Lenovo.

Stiti cumva in ce tip de abonament consta aceasta oferta?

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

@la_busteni a scris:

Nu prea putea sa vorbeasca atunci la telefon dar a retinut ca firma producatoare e Lenovo.

Stiti cumva in ce tip de abonament consta aceasta oferta?

Buna,

Pentru detalii legate de ofertele curente, te rog sa accesezi link-ul: https://www.vodafone.ro/shop/tablete

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎16-07-2014
0

Buna ziua,

Din data de 29.08.2015 pot realiza prelungirea abonamentului pe 2 ani cu acelasi cost al abonamentului. Doresc sa stiu daca pot beneficia de o oferta de fidelizare pentru achizitia telefonului samsung galaxy core prime la prelungirea abonamentului.Dar o oferta diferita de ceea ce este pe site,tinand cont ca platesc 4 abonamente vodafone de mai bine de 10 ani si pana acuma nu am beneficiat de asa ceva.

Va multumesc!

Membru de bază
Postări: 192
Înregistrat: ‎09-03-2015
0

@valir a scris:

Buna ziua,

Din data de 29.08.2015 pot realiza prelungirea abonamentului pe 2 ani cu acelasi cost al abonamentului. Doresc sa stiu daca pot beneficia de o oferta de fidelizare pentru achizitia telefonului samsung galaxy core prime la prelungirea abonamentului.Dar o oferta diferita de ceea ce este pe site,tinand cont ca platesc 4 abonamente vodafone de mai bine de 10 ani si pana acuma nu am beneficiat de asa ceva.

Va multumesc!

Buna,

Te rog sa adresezi situatia echipei de chat.

Multumesc! 

chat.png