Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎28-04-2015
0
Soluţie acceptată

sunteti niste escroci!!!!

Pe data de 24.08.2015 am achizitionat o cartela vodafon cu numar si sa activat automat o optiune( nelimitat minute in vodafon si sms la fel) optiunea expira pe 24 mai.Apoi peste 3 zile ma trezesc cu -1,49€ credit,am sunat de pe alt numar la relatii cu clienti la care imi spune ca o sa ma sune sa imi zic ce sa intamplat si ce credeti? Nu ma sunat Am incarcat cu 5€ ca sa ma trezesc cu -1,49€ adica sunt si dator pe deasupra va rog sa ma ajutati.
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Re: sunteti niste escroci!!!!

[ Editat ]

@0724492208 a scris:
Pe data de 24.08.2015 am achizitionat o cartela vodafon cu numar si sa activat automat o optiune( nelimitat minute in vodafon si sms la fel) optiunea expira pe 24 mai.Apoi peste 3 zile ma trezesc cu -1,49€ credit,am sunat de pe alt numar la relatii cu clienti la care imi spune ca o sa ma sune sa imi zic ce sa intamplat si ce credeti? Nu ma sunat Am incarcat cu 5€ ca sa ma trezesc cu -1,49€ adica sunt si dator pe deasupra va rog sa ma ajutati.

Bun venit pe forum!

In vederea solutionarii situatiei intampinate este indicat sa intri in legatura cu agent Vodafone prin intermediul  chat-ului online.

Vorba dulce mult aduce!

Mult succes!

chat2.jpg

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru cu acte în regulă
Postări: 371
Înregistrat: ‎09-10-2012

Salutare,

Situatia este rezolvata acum iar creditul este 0, prin urmare poti sa apelezi.

Te rog de asemenea, sa imi spui ce nick doresti pentru forum, nu este recomandat ca acesta sa fie numarul de telefon personal.

Multumesc,
Ana

Highlighted
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎28-04-2015
0