Altele

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎11-10-2015
0

teapa abonament ce vrei tu prelungit online

Buna ziua.Sunt abonat vodafone din anul2000,am facut greseala sa imi innoiesc doua abonamente din cele trei pe care le detin telefonic pe data de 14 septembrie 2015,ele urmand sa intre in vigoare de la urmatoarea factura ,adica din data de 09 octombrie 2015.Fix din data de 7 octombrie 2015 acele doua abonamente nu functioneaza.Am facut nenumarate sesizari la *222,am vorbit cu minim 20 de operatori,toti mi-au dat acelasi raspuns,nu ma pot ajuta fiindca acel abonament nu este viabil deocamdata(abonamentul ce vrei tu 8-10 eur)la solicitarea mea de a ma intoarce la vechiul abonament raspunsul a fost tot nu cu motivarea ca am alt abonament in vigoare .In aceasta situatie mi se pare ca vodaffone mi-a vandut pielea ursului din padure,retine-ti ca nu eu am solicitat acel abonament ci mi sa facut o oferta telefonic.Ma simt umilit si inselat de aceasta companie,ce ma sfatuiti sa fac?Va multumesc anticipat.Serban iulian

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014

Re: teapa abonament ce vrei tu prelungit online

@0723603937 a scris:

Buna ziua.Sunt abonat vodafone din anul2000,am facut greseala sa imi innoiesc doua abonamente din cele trei pe care le detin telefonic pe data de 14 septembrie 2015,ele urmand sa intre in vigoare de la urmatoarea factura ,adica din data de 09 octombrie 2015.Fix din data de 7 octombrie 2015 acele doua abonamente nu functioneaza.Am facut nenumarate sesizari la *222,am vorbit cu minim 20 de operatori,toti mi-au dat acelasi raspuns,nu ma pot ajuta fiindca acel abonament nu este viabil deocamdata(abonamentul ce vrei tu 8-10 eur)la solicitarea mea de a ma intoarce la vechiul abonament raspunsul a fost tot nu cu motivarea ca am alt abonament in vigoare .In aceasta situatie mi se pare ca vodaffone mi-a vandut pielea ursului din padure,retine-ti ca nu eu am solicitat acel abonament ci mi sa facut o oferta telefonic.Ma simt umilit si inselat de aceasta companie,ce ma sfatuiti sa fac?Va multumesc anticipat.Serban iulian

Buna,0723603937!

Apreciem feedback-ul tau. Pentru verificarea situatiei, te rog sa accesezi chat-ul. Apare pe orice pagina a site-ului pe partea dreapta. Te va prelua un consultant in cel mai scurt timp posibil si te va ajuta.

O zi frumoasa!

Elena

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎20-02-2016
0

Mie mi-au prelungit abonamentul  pe 2 ani fara acordul meu, cu un abonament mai scump. 

Cand i am sunat au zis ca nu se mai poate face nimic pentru ca au trecut 14 zile de cand am 'acceptat oferta'. 

Luni dimineata voi merge la Parchetul General sa depun o plangere penala .

Abia astept sa vad cum se va termina hotia asta.

P.S : Avem incredere in justitie

✌✌✌

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

@Falcusan a scris:

Mie mi-au prelungit abonamentul  pe 2 ani fara acordul meu, cu un abonament mai scump. 

Cand i am sunat au zis ca nu se mai poate face nimic pentru ca au trecut 14 zile de cand am 'acceptat oferta'. 

Luni dimineata voi merge la Parchetul General sa depun o plangere penala .

Abia astept sa vad cum se va termina hotia asta.

P.S : Avem incredere in justitie

✌✌✌

Buna,

In vederea rezolvarii acestei solicitari, te rog sa accesezi CHAT-ul Vodafone, apare pe prima pagina a site-ului www.vodafone.ro.

Multumesc,
Elena

Începător
Postări: 14
Înregistrat: ‎04-02-2016
0

Stimata doamna/domnisoara, informati-va mai bine: chat-ul nu mai functioneaza de cateva luni bune. S-a tot vehiculat pe aici, dar se vede ca nimanui nu-i pasa. Asa ca, macar din urma de respect pe care o mai are vodafone pt. clientii sai, inca existenti, numai pomeniti nimic despre lucruri inexistente, cum ar fi CHATUL. Cautati-va un job serios, ca maine-poimaine se muta vodafone la unguri si toate sediile din Romania vor deveni o amintire.