Android

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 69
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Dragii mei fandroizi!Ce telefon cu Android folosiţi?Lăsaţi marca şi modelul?ce va place cmm la ele?

[ Editat ]

eu personal am samsung galaxy s2 si sunt foarte multumit de el,de ecranul mare,de pozele facute cu el,bateria nu prea ma tinut la inceput,dar acum cu ajutorul lui rares care mia recomandat un program sunt multumit,deci...va bagati la comentat?Emoticon fericit)

Vizitator
Postări: 6
Înregistrat: ‎05-02-2012
0

Re: Dragii mei fandroizi!Ce telefon cu Android folosiţi?Lăsaţi marca şi modelul?ce va place cmm la e

salut,am un motorola flipout si e super,micut,dur,tare smecher,il am de un an de zile si sunt foarte multumit de el,bateria 4 zile,e tare

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎07-02-2012
0

Re: Dragii mei fandroizi!Ce telefon cu Android folosiţi?Lăsaţi marca şi modelul?ce va place cmm la e

sunt fericita posesoare a unui nexus s,spun fericita pt ca il am de 1 an si tot il ador suntem de nedespartit,super tare telefonul
Membru de bază
Postări: 187
Înregistrat: ‎24-01-2012
0

Eu am in dotare 2 LG-uri de care sunt foarte multumit.

1.LG Optimus One

2.LG Optimus 2X

Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

samsung galaxy gio si sunt foarte multumit de el
Highlighted
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

motorola defy,foarte bun si androidul si mai bun