Android

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎19-05-2012
0

Update P9 Lite la Nougat

Cand credeti ca putem primi update la Nougat pentru Huawei P9 Lite, noi cei care suntem abonați la Vodafone. Alti utilizatori de la alti operatori l-au primit de ceva timp.
Moderator
Postări: 111
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Re: Update P9 Lite la Nougat

Buna, captaingabygo!

Din pacate nu avem un termen cert cu privire de data la care va fi disponibil un nou update.

Multumesc,

Madalina

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎09-06-2017
0

"Draga" Vodafone,

Sunteti singurul provider din Romania si cred ca din Europa care nu a lansat acest update catre utilizatori.

Huawei lanseaza Android 7 pentru P9 Lite acum trei luni de zile si dumneavoastra nici pana astazi nu ati fost in stare sa il trimiteti catre noi.

Observ ca daca se cer informatii cu privire la data lansarii update-ului, nu se primeste nici un raspuns concret: 

"Din pacate nu avem un termen cu privire la care va fi disponibil un nou update."

Asa ca insist si mai intreb o data:

PE CAND UN UPDATE LA ANDROID 7?

PS. Sper ca de data asta sa primim un raspus concret, daca nu, abtineti-va!

Multumesc!

Moderator
Postări: 345
Înregistrat: ‎09-10-2012
0

Salutare,

Update-ul a fost lansat pentru acest model de telefon. Notificarea cu update poate suferi mici intarzieri intrucat ea nu este trimisa simultan catre toti utilizatorii, ci treptat, pe baza codului IMEI.

Multumesc,

Ana

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎04-07-2017
0

Doar ce am luat acest model de telefon si nu am nici un update. Vad ca la vodafoe e o problema. ma gandesc deja sa il returnez.