Android

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎03-04-2014
0

Update S4 Mini

Buna seara! Aveti idee cand se va lansa noul update de Android 4.3 pentru S4 Mini? Mentinoez ca ruleaza versiunea 4.2.2 in prezent. Multumesc anticipat.

Membru de onoare
Postări: 1.125
Înregistrat: ‎29-10-2012
0

Re: Update S4 Mini

Salutare, alexey_nick!

In situatia in care actualizarea catre versiunea Android 4.3 va fi disponibila pentru Samsung Galaxy S4 Mini, vei primi notificare pe telefon. Pentru moment, nu avem mai multe informatii in acest sens.

Am rugamintea sa ma ajuti cu un feedback pentru versiunea actuala a sistemului de operare. Spune-mi, te rog frumos, ai intampinat probleme la utilizare? Care sunt caracteristicile noului sistem de operarare care te intereseaza?

Multumesc,
Roxana

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎10-02-2013
0

Bai prieteni, pe sammobile.com apare ca android 4.4.2 (vodafone romania) a aparut pentru S4 mini de vreo 2 luni frate. Cat dracu va ia sa dai roll out? Sau ce se intampla??????????????????????????????

Membru de onoare
Postări: 803
Înregistrat: ‎03-04-2012
0

Salut, user28!

Ti-am schimbat numele de utilizator, deoarece acesta cuprindea informatii confidentiale care nu trebuiesc facute publice. In cazul in care doresti un alt nume de utilizator, te rog sa mi-l oferi prin mesaj privat.

In momentul in care va fi disponibil update-ul 4.4.2 pentru acest telefon, vei fi notificat pe ecranul acestuia.

Am rugamintea sa ma ajuti cu un feedback pentru versiunea actuala a sistemului de operare. Ai intampinat probleme la utilizare, ai obervat anumite bug-uri? Care sunt caracteristicile noului sistem de operarare care te intereseaza?

De asemenea, te rog sa pastrezi un limbaj adecvat in viitoarele postari.

Multumesc,
Adrian
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎22-04-2013
0

Buna ziua , 

Totusi ,  nu ne-ati dat un raspuns clar....cand aveti gata update-ul ? 

Moderator
Postări: 2.554
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Salut, visanmatei!

S-a oferit raspunsul aici, dar il inserez si mai jos:

In cazul in care inca nu ati primit update-ul, va recomand trimiterea telefoanelor in service, unde se va instala ROM-ul corect de 4.4.2 disponibil pentru reteaua Vodafone. Puteti face asta in orice magazin Vodafone, sa aveti la voi dovada achizitiei(factura fiscala) si certificatul de garantie.

ScreenShot258.jpg

Tudor

Vodafone
Highlighted
Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎12-12-2012
0

[ Editat ]

Salutare, 

A primit cineva update la KitKat 4.4.2 la Galaxy S4 mini pt baseband-ul I9195XXUCNK1 ?  

Samung release Nov 2014

S4 mini update