Apple

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎25-11-2012
0

Oferta 31 decembrie iPhone 5

Stiti cumva de vreo reducere pana la 31 decembrie a terminalului iPhone 5 ? Stiu ca acum 1 sau 2 ani a fost o reducere de 100 de euro a ultimului terminal Apple aparut. Eu sunt client vodafone de multi ani, am un abonament de 10 euro lunar si as fi vrut sa iau un iPhone 5 16 GB cu un abonament de 16 euro (Mega 8 online) la 579 euro. Numai ca un reprezentant de la Vodafone din AFI Palace mi-a spus ca e posibila o ieftinire pana de Craciun.

Highlighted
Membru cu acte în regulă
Postări: 281
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Oferta 31 decembrie iPhone 5

Buna bgn2007,

Momentan nu avem informatii despre o astfel de promotie. Vom reveni atat pe forum cat si pe pagina de facebook, Vodafone Romania, cand vom avea detalii.

O zi frumoasa! Emoticon fericit

Multumesc,
Raluca
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎25-11-2012
0

Am inteles. Mai am o nelamurire:
Dupa ce ati schimbat site-ul, nu mai gasesc celelalte abonamente cu care as putea cumpara un iPhone 5. Inainte le aveam pe toate si explicate. Dadeam pe "alege alt abonament" si vedeam pretul telefonului si facilitatile abonamentului. M-ar fi interesat abonamentul Mega 8 online, cu 720 MB trafic internet.
Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012
0

Buna 

Poti sa verifici tariful telefonului insa la iPhone 5 16 GB Alb deoarece acesta se afla in stoc si iti afiseaza grila de abonamente. In momentul in care revine si telefonul pe culoarea neagra in stoc vei putea vizualiza abonamentele disponibile.

Abonamentul Mega 8 Online a fost retras. Poti opta pentru varianta de Mega 8 cu optiunea de Smartphone 600 MB.

mega 8 si iphone.jpg

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg