Apple

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎06-12-2012
0

Prelungire contract pentru Iphone 4 16 GB

[ Editat ]

Buna Ziua.

Eu am abonament  de 2 ani si ceva la vodafone, si luna viitoare imi va expira contractu' , as vrea sa-l prelungesc dar in acelasi timp sa-mi iau si un alt telefon, as opta pentru un iphone 4 16gb alb/negru. Am cautat la voi pe site dar nu am gasit nimic despre 16 gb doar la 8 gb  care nu prea imi place.

Deci aveti pe stock iphone 4 16 gb? .Sunt dispus sa platesc jumatate din pretu' telefonului, restu' ramand sa fie platit pe parcursu' contractului.

Membru veteran
Postări: 528
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Prelungire contract pentru Iphone 4 16 GB

[ Editat ]

Salutare,

Modelul de iPhone 4, varianta de 16 GB nu este disponibila in portofoliul nostru de telefoane. Singurul model de iPhone, disponibil cu 16 GB, fiind iPhone 5.

Multumesc,
Paul

Moderator
Postări: 2.729
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Prelungire contract pentru Iphone 4 16 GB

Salut @Sharp!

Asa cum spunea si colegul meu Paul mai sus, in oferta mai este disponibil doar iPhone 4 de 8 GB culorile alb sau negru in stoc suficient. De asemenea, poti sa il cumperi si din magazinele Vodafone.

ScreenShot027.jpg

@Sharp a scris:

Deci aveti pe stock iphone 4 16 gb? .Sunt dispus sa platesc jumatate din pretu' telefonului, restu' ramand sa fie platit pe parcursu' contractului.

Raspunsul la intrebarea ta, este nu, nu il mai avem. Te poti orienta si spre iPhone 5. 

Personal folosesc iPhone 4 de un an si ceva. E drept ca am o memorie interna mai mare, insa majoritatea aplicatiilor importante precum ar fi Facebook, Tweetbot, Camera+, Trillian, Instacast, TuneIn Pro, Cinemagia, WhatsApp, Dropbox, Panorama 360, Catch si multe altele au intre 5 si 50 MB. E adevarat ca unele jocuri pot atinge chiar si 1.7-2 GB si sa si ruleze pe el precum ar fi NFS Most Wanted sau NOVA 3. Astfel ca si o memorie de 8 GB ar fi suficienta, dar tine si de gusturi si prejudecati.

Daca ai orice alte intrebari, poti sa apelezi la noi.

Tudor.

Vodafone