BlackBerry

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎04-01-2017
0

BlackBerry OS 10.3.3

Salut,

Folosesc un BlackBerry Classic Q20, OS 10.3.2.2836. Cand va fi disponibil update-ul la 10.3.3 ?

Multumesc frumos.

Moderator
Postări: 345
Înregistrat: ‎09-10-2012
0

Re: BlackBerry OS 10.3.3

Salutare,

De regula nu ni se ofera astfel de informatii, pentru ca oricand pot aparea intarzieri in punerea la dispozitie a update-ului OTA.

Ca intotdeauna, daca ai notificarile pentru update de sistem active, vei primi o instiintare in momentul in care noua versiune  va fi disponibila pentru telefonul tau.

Multumesc,
Ana

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎04-01-2017
0

Cu tot respectul, copy-paste cu un răspuns generic nu e un răspuns.

"De regula nu ni se ofera astfel de informatii" - nu vi se oferă... cui mai exact? Moderatorilor acestui forum? Vodafone-lui ca firmă insăși? De către cine? Emoticon fericit

"Ca intotdeauna, daca ai notificarile pentru update de sistem active" - așa, la întâmplare, ghici ce setare am la update-uri...

Serios? Chiar aveți impresia că mi-am irosit câteva minute să-mi fac cont aici și să pun o întrebare la mișto? Poftim, am mai irosit câteva să scriu acest post. Sunteți în măsură să veniți cu un răspuns competent?

Moderator
Postări: 2.545
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Prin "noua" ne referim moderatorilor. Informatiile raman, de regula, doar in departamentul de testare. Daca avem insa feedback sau sesizari privind comportamentul unor versiune de soft pe anumite telefoane, putem trimite sesizari in acest sens colegilor. 

Tudor

Vodafone