BlackBerry

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎17-11-2012
0

optiune blackberry pentru cartela vodafone

Am si eu o intrebare. Cand o sa avem parte si de optiuni blackberry pt cartela?Cum au cei de la orange.

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: optiune blackberry pentru cartela vodafone

[ Editat ]

Salutare!

S-a mai vorbit pe forum despre acest subiect,si iata raspunsul unui moderator. 

"Ramai alaturi de noi, in momentul in care  se va implementa aceasta optiune vom anunta pe pagina noastra cat si aici."

Ionut

Vodafone
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Adrian, eu cred ca nu prea curand!

Motivul l-ai citit, in linkurile dublate de mai sus, in postarile mele.

De sunt vesti noi in sensul asta, cu sigurata unul din moderatori te va anunta!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru cu acte în regulă
Postări: 281
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna ADRIAN1611,

Am comunicat departamentului implicat feedback-ul tau si vom reveni cu un raspuns cand vom avea noutati in acest sens.

O zi frumoasa! Emoticon fericit

Multumesc,
Raluca
Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012
0

Raluca, multumesc mult pentru implicare!

Toate cele bune!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Moderator
Postări: 2.729

Va anuntam cu bucurie ca de astazi, 6 martie este disponibila optiunea de BIS(Blackberry Internet Service) la cartela Vodafone - ofera trafic nelimitat pentru browsing, e-mail si Blackberry Messenger, pentru 5 Euro credit/luna. Optiunea este valabila 30 zile, se reinnoieste automat si poate fi activata pentru orice BlackBerry, fara necesitatea unei alte optiuni.

Opțiunea BlackBerry este recomandată utilizatorilor de telefoane BlackBerry. Peste opțiunea de BlackBerry se pot adăuga extraopțiuni de Internet pe mobil pentru accesarea traficului de streaming.

Aplicațiile din BlackBerry World pot fi cumpărate din creditul Cartelei dacă pe cont există o opțiune activă cu trafic de Internet pe mobil.

Zi placuta!

Tudor.

Vodafone
Începător
Postări: 10
Înregistrat: ‎26-01-2012
0

Multumim Tudor pentru anunt si Vodafone pentru ca au ascultat si in sfarsit au adus si in reteaua lor aceasta facilitate. Pacat ca vine intr-un moment in care pe noile modele de telefoane cu OS10 nu mai poate fi utilizata Emoticon trist

As dori si eu sa stiu cum poate fi activata aceasta optiune, am mai multi amici cu telefoane si nu au reusit sa o activeze azi in magazinele Vodafone, probabil au fost la dealeri care nu au fost bine informati de noua optiune.

Multumesc anticipat,

Silviu

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.205
Înregistrat: ‎17-01-2012

[ Editat ]

Buna Silviu

Optiunea poate fi activata prin apel la *100# ramura Internet pe mobil sau prin trimiterea unui sms cu textul "BBS" la numarul 321.

-oferta activata permite configurarea a 3 casute de email

-este valabila 30 zile si se reinoieste automat in fiecare luna

-pentru navigare internet, BB messanger si e-mail se consuma din optiunea BlackBerry

Sper va veti reusi activareaEmoticon care face cu ochiul. Daca intampinati probleme, te rog, sa ne contactezi.

Multumesc, 
Cristina

info_320x37.jpgtc_320x37.jpg

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎17-06-2012
0

Buna ziua, detin un blackberry 9800 , am activat aceasta oferta oferita de dumneavoastra dar nu pot sa intru pe internet. ce setari trebuie sa ii fac telefonului?

multumesc

Moderator
Postări: 2.729

[ Editat ]

Buna antonia_toto! Trebuie sa primesti niste setari automate pentru numarul tau insa acest proces se manifesta transparent pentru tine adica nu ai vreo notificare sau ceva. Poti sa imi trimiti un mesaj privat cu numarul tau si facem mai multe verificari.

Seara frumoasa!

Tudor.

Vodafone