Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎03-04-2012
0
Soluţie acceptată

50 minute gratis pe viata

Am primit prin posta o cartela cu 50 minute gratis pe viata. Intrebare; De ce nu primesc si pe cartela mea aceasi oferta tinant cont  ca am o vechime foarte mare in retea.

Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012
0

Re: 50 minute gratis pe viata

Buna intrebare! Semnul este clar: cartela e in centrul ofertarii de azi.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna lucian2012 si bine ai venit pe forumul Vodafone!

Lasa-mi, te rog, numarul de telefon al cartelei primite pentru a verifica mai exact despre ce campanie este vorba.

Multumesc,

Irina.

Sfătuitor
Postări: 53
Înregistrat: ‎03-04-2012
0

Da... cartela nu o mai am. Am facuto cadou la cineva. Avea numarul ceva de genul 073... o sa revin cu mesaj cand o sa aflu numarul.  Dar ideea este alta ca un utilizator nou beneficiaza de unele avantaje pe cand un utilizator mai vechi este neglijat si descurajat astfel in cat sa renunte la numarul vechi. Sper ca am fost inteles de data asta. Multumesc

@Irina a scris:

Buna lucian2012 si bine ai venit pe forumul Vodafone!

Lasa-mi, te rog, numarul de telefon al cartelei primite pentru a verifica mai exact despre ce campanie este vorba.

Multumesc,

Irina.

Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎13-10-2012
0

buna seara , cum pot beneficia si eu de o  oferta  vodafone  cartela gratis sau trimisa prin posta   ,ce oferte aveti din cate stiu la orange este o  asemenea oferta  ,ma intereseaza .multumesc 

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Salut,

Am redirectionat mesajul tau catre departamentul implicat. Vei primi un raspuns in cel mai scurt timp.

O seara placuta!

Multumesc,

Cristina

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Salut "oferte",

Pentru moment nu mai avem o astfel de campanie in desfasurare, dar ramai alaturi de noi pentru cele viitoare.

O zi frumoasa!
Multumesc,
Cristina