Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012
Soluţie acceptată

A activat cineva ultima optiune de 5 euro/luna la cartela ???

Buna seara ! Am si eu o intrebare la celor care a activat ultima optiune de 5 euro/luna la cartela,intrebarea mea este cat timp este valabila dupa activare oferta ???

Pentru ca mi-a spus un moderator ca este valabila 12 luni dupa activare,dar pana nu imi spune cineva care chiar a activat-o,eu nu o activez.

Astept un raspuns !! Multumesc mult !!

O seara buna va doresc !!!

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎12-11-2012
0

Re: A activat cineva ultima optiune de 5 euro/luna la cartela ???

Buna seara ! Da chiar sunt si eu curios la intrebarea pusa de domnul Florin-Iordache .Emoticon care face cu ochiul

Deci asteptam acest raspuns amandoi !!!

Ii multumim mult celui care ne raspunde !!!  

O seara buna va dorim tuturor  !!!  

Asteptam raspunsul !!!

Sfătuitor
Postări: 126
Înregistrat: ‎04-10-2012
0

Vezi ca superi moderatorii.  Emoticon fericit)

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Salut!

Extraoptiunea se reinnoieste automat timp de 12 luni.

Ionut

Vodafone
Membru cu acte în regulă

[ Editat ]

Va salut domnule bontelu !! Eu nu vreau sa supar pe nimeni de pe acest forum,dar a mai fost o situatie asemanatoare pe acest linck de mai jos: 

Am vazut ca aceia optiune este valabila decat 6 luni de la data activari . Emoticon care face cu ochiul

Daia am zis ca sa-mi zica cineva care a activat-o deja aceasta optiune si stie cu siguranta cat este valabila .Emoticon care face cu ochiul

Daca sa suparat cineva pe mine sa-mi spuna .  Astept raspuns !!!

Apropo domnule Ionut trebuie sa veniti cu porcul de paste ca am castigat pariul .Emoticon foarte fericitEmoticon LOL

O zi buna va doresc tuturor  !!!

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Salut!

Sa mai sun odata la persoana care are activat-o.Poate nu am inteles eu bine.

Ionut

Vodafone
Highlighted
Membru cu acte în regulă

Buna ziua !! Am primit un mesaj privat de la doamna Irina care mi-a spus in felul urmator .

Buna Florin,

Am activat optiunea pe un numar de teste si apare ca s-ar reinnoi timp de 12 luni. O poti activa cu incredere.

Sa ai o seara frumoasa!

Multumesc,
Irina

Deci acum sunt 100 % ca aceasta oferta este valabila 12 luni de la data activari,deci acum o sa o activez si eu aceasta oferta pe data de 12 decembrie 2012 .

Va multumesc doamna Irina pentru raspunsul dat de dvs !!!  O duminica placuta va doresc tuturor !!!

Începător
Postări: 11
Înregistrat: ‎04-06-2012
0

Se reinoieste automat 12 luni.Eu am alta nelamurie:ieri am reincarcat pt ca expira extraoptiunea, dupa reincarcare sa activat optiunea dar surpriza:mia reportat minutele....adik:mam trezit cu 7900 de minute vodaf si 201 nationale...Imi puteti spune despre ce este vb???ms.........

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Salut,

Lasa-mi, te rog, intr-un mesaj privat numarul tau de telefon pentru a efectua verificarile necesare.

O zi placuta!

Multumesc,

Cristina

Începător
Postări: 16
Înregistrat: ‎23-11-2012
0

Salut , am o problema cu care nu m-am mai confruntat niciodata ;in urma cu 10 zile  am incarcat cartela cu 5 E  intr-un centru vodafone ( 1000 min. in retea + 60min nationale + 60 SMS ) iar dupa cele 10 zile au disparut totalmente  , nu mi-a ramas decat  Bonus Prieteni  - si asta fara sa vorbesc  in acest interval de timp ( adica pana la disparitia creditului ) mai mult de 20 min in total. Precizez ca la fel sa intamplat si cu cartela sotiei mele ., .....Cum poate sa-ti dispara un credit asa pur si simplu sau  e mana celor de la Vodafone care probabil vor sa scape de clientii existenti .