Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Re: A activat cineva ultima optiune de 5 euro/luna la cartela ???

Buna crystyancryss si bine ai venit pe forum!

Trimite-mi, te rog, un mesaj privat care sa contina numarul tau si al sotiei pentru a verifica situatia prezentata de tine. 

Iti stau la dispozitie pentru orice informatii sau nelamuriri.

O zi frumoasa!

Multumesc,

Roberta

Începător
Postări: 16
Înregistrat: ‎23-11-2012
0

Sesizarea  referitoare la disparitia creditului de pe cartela mea si a sotiei mele sa rezolvat , dar sa rezolvat cum a vrut vodafone   si cum credeti ca a gasit de cuvinta vodafone sa puna la punct lucrurile : ne-a anulat  vechile extraoptiuni ce se activau cu 3E din cei 5E incarcati ( deci ramaneai cu 2E  care se acumulau ) extraoptiuni care ar fi "expirat" si  ne-a activat extraoptiunea  TOTAL 5E  fara a-ne cere pararea  . O rezolvare corecta care suna cam asa : NU CONTEAZA CE VREA CLIENTUL CONTEAZA CE VREM NOI . FELICITARI VODAFONE ,  AM SA VA FAC RECLAMA ORIUNDE SI ORICUI DISPUS  SA MA ASCULTE !

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

[ Editat ]

Nu-i problema!

Soliciti anularea extraoptiuni de 5 euro,daca nu ai consumat din beneficiile incluse si activezi o alta mai mica de 5 euro.  Emoticon fericit

Ionut

Vodafone
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna crystyancryss,

Ti-am lasat mesaj privat. Astept raspunsul tau sa-mi spui cum sa facem.

O zi frumoasa!

Multumesc,

Roberta

Începător
0

Buna seara ,

Imi vreau vechea optiune  inapoi la ambele telefoane.

Multumesc

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Salut,

Vechea optiune nu mai poate fi reactivata pentru motivul ca perioada in care aceasta a fost valabila a expirat.

Ai posibilitatea sa iti cumperi alte extraoptiuni de la *100#, ramura "Promotii".

In acest moment, eu am acordat cate 5 Euro pentru cele doua numere pe care i le-ai lasat colegei mele, Roberta.

Ca si exceptie, ti-am lasat, de asemenea, si extraoptiunile activate de aceasta pe cele doua numere. Daca nu le doresti, te rog sa le dezactivezi de la *100#, ramura "Contul Meu" sau lasa-mi un mesaj privat si ti le dezactivez eu.

Cristina.

Începător
0

Buna seara ,

O alta problema a aparut acum a disparut si extraobtiunea 5E 1000 min VODAF + 60 min nationale de pe telefonul mamei mele 0726941665 . Mentionez ca aceasta cartela nu implinise 2 ani de la activarea acestei obtiuni . In consecinta ce este de facut ?

Va multumesc

Cristian Petrescu
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

[ Editat ]

Numarul de telefon trebuie trimis prin mesaj privat. Recomandat este sa editezi postarea.  Emoticon care face cu ochiul

Ionut

Vodafone
Începător

Da ai dreptate dar m-au bulversat asa de mult schimbarile astea incat ......oricum mersi de sfat.

Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012

Pe de o parte, poti activa actuala optiune de 5 euro care este mult mai buna decat ce a avut.
Pe de alta parte, spre deosebire de abonament, la prepay extraoptiunile pot fi schimbate/anulate de Vodafone oricand dupa perioada minimala specificata la inceput. De exemplu, poti gasi mentiunea ca extraoptiunea poate fi reactivata maxim 12 luni. Dupa trecerea celor 12 luni este posibil sa o mai poti activa sau nu.