Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎26-09-2012
0

Acces restrictionat

Salutare,

Tocmai mi-am cumparat o cartela Vodafone altaieri si ieri mi-a fost restrictionat accesul.

Ce se intampla? Cum se poate rezolva?

Multumesc,

paulio

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

Re: Acces restrictionat

Buna paulio,

Lasa-mi, te rog, un mesaj privat cu numarul tau de telefon pentru a putea verifica si a te ajuta cu aceasta solicitare.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Multumesc,

Alina

Alina-Elena PM.JPG

Membru de bază
Postări: 371
Înregistrat: ‎27-02-2012
0

@paulio a scris:

Salutare,

Tocmai mi-am cumparat o cartela Vodafone altaieri si ieri mi-a fost restrictionat accesul.

Ce se intampla? Cum se poate rezolva?

Multumesc,

paulio

Oare cum e posibil abia sa iei o cartela Vodafone si dupa 1 zi sa nu ti se mai permita accesul la retea?! De unde asemenea erori?

Vizitator
Înregistrat: ‎27-09-2012
0

Salut Alina, sorry ca m-am "agatat" de msg tau, am tot cautat locul potrivit pt a posta aici, dar nu am gasit...inca.

Am o cartela vodafone de vreo 10 ani, am reincarcat-o zilele trecute cu 2 euro, dupa o perioada indelungata de pauza... (vreo 6 luni..). Mai am 3 zile pana mi se restrictioneaza accesul, de vorbit pot vorbi, am incercat sa dau un sms la 4978 (oferta cu 150 min in retea/luna GRATUIT) insa imi apare mesajul BARRED. Initial, imi aparea mesajul Memory full, delete some msg, parca...

Am sters vreo 200 sms, acum nu imi mai apare mesajul cu delete, am incercat din nou sa trimit sms-ul, dar imi apare la fel mesajul BARRED.

Ce este de facut?

Multumesc anticipat!

Robert

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut "iostefan",

Te rog sa-mi trimiti un mesaj privat cu numarul de telefon in cauza si te voi ajuta eu cu aceste verificari. 

Nou venit
Înregistrat: ‎11-10-2012
0

[ Editat ]

Buna ziua,

am aceeasi problema ca si "paulio". Va rog sa imi oferiti asistenta.

Multumesc!

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

[ Editat ]

Buna paskuj si bine ai venit pe forum!

Ti-am lasat un mesaj privat in care iti solicit mai multe detalii pentru a te putea ajuta cu aceasta solicitare.

Multumesc,

Irina

Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎18-02-2013
0

buna as vrea sa stiu de ce mi sa restrictionat numaru de telefon si cartela?cum se rezolva?
Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012
0

Salut narcy,

Te rog sa imi trimiti un mesaj privat care sa contina numarul de telefon implicat pentru a putea face verificarile necesare.

Pentru a trimite mesaj privat, este necesar sa dai click pe numele meu. Se va deschide o fereastra ca cea de mai jos in care vei avea aceasta posibilitate:

Pm Cristina.jpg

Multumesc,

Cristina

Vizitator
Înregistrat: ‎29-12-2018
0

Am intrat in contul meu MyVodafone si am accesul restrictionat.

Care este cauza si cum se poate rezolva?