Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 3
Înregistrat: ‎06-02-2018
Soluţie acceptată

Activare Extraopţiune Oferta Nationala 5 cartela

[ Editat ]

Salut,

Incerc de azi dimineata sa activez Extraopţiune Oferta Nationala 5 pe cartela, am incercat si prin MyVodafone si prin serviciul *100 si prin "Andreea".

Oferta apare ca fiind activata dar nu am primit mesaj de confirmare, iar creditul apare intact. Daca o dezactivez, nu se inregistreaza cererea.

Please help.

Multumesc!

PS. Mentionez ca am dezactivat vechea optiune de Oferta 7, care a si expirat astazi pierzand alti 5 euro consumand datele... 

Vizitator
0

Re: Activare Extraopţiune Oferta Nationala 5 cartela

Rezolvat prin consultanta la telefon.

Nou venit
Postări: 2
0

Spune-mi te rog cum ai reusit prin consultanta la telefon. La ce numar?

Multumesc

Vizitator
0

*222 si  navigat prin meniu pana am ajuns la transfer catre un consultant

Moderator
Postări: 468
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Buna, amandurora!

Bunny99, inteleg ca la tine este in regula, da? Ai reusit sa activezi oferta dorita, da? Pe viitor, iti recomandam sa incerci sa iti activezi o extraoptiune apeland *100#.

Laureta68, cu ce anume te putem ajuta? . Daca doresti sa discuti cu un operator poti apela la *222 Relatii Clienti - Departamentul de Telefonie sau *777 Relatii Clienti - Departamentul de Internet si Date. In cazul in care suni din alta retea, va fi necesar sa apelezi numerele 0372.02.2222 sau 0372.02.7777. Pentru a intra direct in legatura cu un operator, poti folosi si numarul taxabil *555, cu 0.68 euro TVA inclus, indiferent de durata apelului.

Madalina