Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Colaborator debutant
Postări: 45
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

Am doua rugamintii la dvs

Buna ziua ! 1 : Ma rugat un prieten de-am meu sa va intreb cam cat  poate sta pe net cu 15 mb ?

2 : Bunica mea avea activata otiunea de 3000min in retea,sms-uri si 75 min internationale si ia venit un nepot pe la ea si sa jucat pe tel......si ia dezactivat operta din greseala,intrebarea este se mai poate reactiva tot aceasta oferta cu 5 euro/luna???

Asteptam !!! 

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012

Re: Am doua rugamintii la dvs

Salut,

1. 15 Mb ar ajunge pentru navigarea pe aproximativ 160 de pagini Web sau 600 de pagini de internet adaptate pentru telefonul mobil. Acelasi trafic ar mai insemna transmiterea a aproximativ 150 de e-mail-uri, 15 minute de vizionare video sau descarcarea a aproximativ 85 de poze.

Toate aceste informatii insa, sunt pur estimative. Fiecare valoare poate diferi in functie de spatiul ocupat al fisierului sau calitatea acestuia.

2. Trimite-mi un mesaj privat cu numarul de telefon in cauza si voi verifica eu optiunea cu 3000 de minute.

Highlighted
Colaborator debutant
0

Va multumesc ff mult !! V-am trimis mesaj privat cu nr bunici.

Astept raspuns !!

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut,

Am trimis raspunsul intr-un mesaj privat.

Daca doresti alte informatii, te ajut cu placere.

Colaborator debutant
0

Multumesc mult ! Dupa data de 26 aprilie o sa va anunt tot pe dvs ca sa-i reactivati optiunea,dar daca se poate tot optiunea aceasta cu 5 euro/luna,nu cea de 7euro pe luna,normal numai daca se mai poate. Deocamdata nu mai am nici o intrebare sau probleme. 

O zi buna va doresc !!