Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

Am o neplacere la oferta asta noua de 6 euro.

[ Editat ]

Buna seara !

Am fost sunat de un operator Vodafone ca imi face o oferta noua care o sa fie tot de 6 euro,dar cu mai multe minute nationale,internationale,cu mai multi mb....adica eu cred ca e oferta asta actuala de 6 euro care e acum la promotie....

Ne placerea mea este urmatoarea: Nu imi place ca se reinnoieste la 28 zile si nu la 30 zile asa cum era inainte....

Stiti de ce nu imi place asta,pentru ca eu reincarcam cartela pe data de 9-10 ale luni in curs...acum trebuie sa o reincarc pe data de 6 ale luni...iar luna viitoare trebuie sa o incarc cu 2 zile mai inainte,adica pe data de 4 ale luni si tot asa.....

Eu reincarcam cartela mea dupa un abonament,adica dupa ii aparea factura pe luna in curs a abonamentului....iar luna asta trebuie sa astept 3 zile pana o sa-mi reincarc cartela..adica pana pe data de 9 ale luni...

Luna viitoare trebuie sa astept vreo 5 zile si tot asa....dupaia trebuie sa astept 7 zile,9 zile....etc....

Eu unul nu pot sa stau fara cartela reincarcata pentru ca am probleme de sanatate si poate am nevoie sa dau un telefon urgent...si chiar atunci nu pot pentru ca nu am pe cartela banii si nici oferta activata....

Deci rugamintea mea e urmatoarea la dvs : Daca puteti sa dati mai departe solicitarea mea la cei care se ocupa cu asta...si daca poate sa-mi rezolve problema,adica sa mi se activeze oferta tot asa la 30 de zile,nu la 28 de zile cum e acum...

Va multumesc mult !!! O seara minunata va doresc ! Doamne ajuta !!!