Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012
Soluţie acceptată

Am si eu nevoie de putin ajutor din partea unui moderator

[ Editat ]

Buna ziua ! Cine poate sa ma ajute si pe mine cu o mica modificare de extraoptiuni.....de exempu eu am o oferta mai veche.....3000 min....sms-uri in retea+100 min......nati..../inter......+sms-uri nati......+15 mb trafic net .....si asi vrea si eu ca sa mi-o modific.....de exemplu: asi vrea extraoptiunea aceia de 6 euro /luna pentru ca am vazut ca este si min......inter........catre mobile.....si am vazut ca este valabila promotia asta pana pe 21 noiembrie 2013,daca nu cumva ma insel eu......

Dar rugamintea mea este urmatoarea catre un moderator : ......extraoptiuni a mea activate,a fost reinnoita acum cateva zile .....de vreo 6 zile....si nu asi vrea sa-mi pierd toti 5 euro pe care mi a luat automat la reinnoirea extraoptiuni.....Asi vrea daca sa-r putea sa-mi mai dati vreo 3-4 euro inapoi  din cei 5 euro...... sau sa-mi luati mai putin la prima activare a extraopiuni de 6 euro pentru ca nu am consumat multa minute/sms-uri......din aceasta reactivare a extraoptiuni....

Astept un raspuns de la un moderator ! Multumesc mult !!!

O zi minunata va doresc tuturor !!!

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013

Re: Am si eu nevoie de putin ajutor din partea unui moderator

Buna Florin-Iordache,

Ti-am lasat raspunsul in privat.

Multumesc,
Alexandra

Membru cu acte în regulă

Buna Alexandra ! V-am lasat si eu un mesaj privat .  Emoticon care face cu ochiul

Multumesc mult !

Membru cu acte în regulă

Va multumesc mult doamna Alexandra ! Problema a fost rezolvata cu mult succes !!! Emoticon care face cu ochiul

O zi minunata va doresc !!!