Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012
Soluţie acceptată

Am si eu o mica-mare poblema

Buna seara ! Am si eu o mica-mare poblema,adica mi-a umblat sora mea cea mica pe tel......meu pe data de 8 februarie si mi-a dezactivat oferta pe care o aveam pana pe data de 12,adica pana maine si mi-a activat-o din nou oferta tot in ziua de 8 si eu nu prea vreu sa se reinnoiasca oferta pe fiecare 8 ale luni,eu vreau sa fie tot de maine activa oferta pt ca am facut programare pe fiecare 10 ale luni sa-mi reincarc cartela de pe abomanent automat .Emoticon care face cu ochiul

Acum rugamintea mea este ori imi dati bani inapoi pe oferta activata pe data de 8 februarie si mi-o reactivez eu maine,ori daca nu maine dimineata sa mi-o reactiveze vreun moderator oferta de 5 euro,dar daca se poate fara nici un sost suplimentar,adica sa nu imi mai ia nimic din credit. Emoticon trist

Astept un raspuns de la dvs ! Multumesc mult !

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Re: Am si eu o mica-mare poblema

Salut Florin,

Te rog sa imi trimiti un mesaj privat care sa contina numarul de telefon implicat pentru a putea efectua verificarile necesare.

O seara placuta!

Cristina

Membru cu acte în regulă

Buna Cristina ! V-am lasat mesaj privat cu solicitarea dvs .

Astept vesti bune de la dvs !!!!  O seara buna va doresc !!!

Membru cu acte în regulă

Salutare ! Daca nu se rezova nimic azi cu solicitarea mea,atunci o sa ramana asa cum este acum.....adica sa se reinnoiasca automat pe data de 8 ale luni.........nu este nici o prob........Emoticon care face cu ochiul

Va multumesc ff mult pentru ajutorul acordat ! Emoticon fericit

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Salut Florin,

Ti-am raspuns la mesajul privat si ti-am explicat in cadrul acestuia ce se va intampla in situatia pe care ne-ai prezentat-o.

O zi faina!

Cristina

Membru cu acte în regulă

Ok,am inteles cum sta situatia.  Multumes mult de tot pt ajutorul acordat de dvs doamna Cristina !

O sa ramana chiar asa extraoptiunea cum este acum,adica sa se reinnoiasca pe data de 8-10 ale luni respective .

Subiect inchis pe aceasta tema .  O zi buna va doresc si sanatate maxima sa aveti !!!