Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012

Re: Am si eu o nelamurire

Buna ziua doamna Elena-Roberta !  Va rog fff mult sa-mi spuneti si mie ce se mai aude cu mica mea problema adresata de mine de doua saptamani pe acest forum . V-am dat si un mesaj privat ieri,dar am vazut ca nu la-ti citit pana acum .

Astept un raspuns de la dvs !!!  Multumesc !!!

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna Florin-Iordache,

Ti-am lasat un mesaj privat.

Multumesc,

Roberta

Membru cu acte în regulă

Buna din nou doamna Elena !! Ok,astept,astept si tot astept, dar vad ca se cam lasa asteptat raspunsul colegilor dvs  de la Tehnica. Emoticon fericit

Sper si cred ca nu o sa mai astept inca doua saptamani de azi innainte pana o sa-mi dea un raspuns si raspunsul sa fie ca nu se poate rezolva nimic Emoticon trist.

O zi buna va doresc !!!  Va multumes pentru raspunsul acordat doamna Elena .Emoticon stânjenit

Membru cu acte în regulă

Buna ziua ! Da se cunoaste ca a lucrat baietii la prob........mea adresata acum 2 saptamani pentru ca in loc  sa o rezolve prob....adresata de mine, a mai facut inca o mica prob......in loc sa scrie ca am 75 mb, a scris ca am 75 kb trafic pe net  .Emoticon foarte fericit

Astept un raspuns cat mai repede posibil la rezolvarea problemelor mele pe acel nr de tel........ pentru ca eu sunt vechi in aceasta retea ......si nu vreau ca sa va pierdeti clienti .

O zi buna va doresc !!!

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

Buna Florin,

Ti-am lasat un mesaj privat.

Multumesc,
Alina

Membru cu acte în regulă

Buna Alina !!! Da am vazut ca mi-ati dat mesaj privat......dar ce pot sa va zic......numai sa se rezolve cat mai repede problemele acestea........pe nr meu de tel.......pentru ca am vazut ca pe alte nr de tel......nu prea sant prob......oare de ce o fi asa.......?????

Inca o chestie este : ca am mai avut prob.......asemanatoare dar nu a durat chiar atat de mult.........a durat cam vreo 3-4 zile si sau rezolvat prob.......,dar vad ca acum a durat doua saptamani si inca nu sa rezovat nimic in bine....dar in rau sa modificat ceva.....adica ca nu imi mai scrie pe cont ca am 75 MB imi scrie ca am 75 KB .....Emoticon foarte fericit  

Dar asta e trebuie sa astept pentru ca altceva nu am ce sa fac.....asta e viata.......  MULTUMESC MULT PENTRU AJUTORUL ACORDAT DE DVS !!!

Un weekend minunat va doresc si eu dvs !!!!Emoticon stânjenit

Membru cu acte în regulă

Buna din nou !! Daca vrea colegii dvs sa ramana si asa .....cum este acum,eu unul nu am nimic cu dansi poate sa-i lase si asa cu 75.0 KB,dar sa mai puna doi de 00 langa 75.0,adica sa fie 75.000 KB. 

Daca nu se poate asa,atunci sa taie 0 ala de la sfarsitul la 75.0 KB si sa lase doar 75 MB clasic pentru ca asa este corect .Emoticon care face cu ochiul

O zi minunata va doresc !!! 

Membru cu acte în regulă

Buna ziua !!! Am revenit cu doua imagini cam cum trebuie sa-mi apare mie acolo unde imi scrie cati mb am la net .

Prima imagine este atasata mai jos .

Highlighted
Membru cu acte în regulă

[ Editat ]

Iar a doua imagine este urmatoarea atasata si mai jos . Sper ca ati inceles despre ce este vb......

Chiar rog un moderator sa-mi raspunda daca a inteles ce i-am spus eu pana acum . Emoticon care face cu ochiul

Sper din tot sufletul meu si din toata inima mea ca sa-mi dea un raspuns pe masura pana miercuri cel tarziu.

Multumesc mult pentru ajutor !!!  O sambata placuta va doresc !!!

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna Florin,

Iti multumesc pentru implicare si pentru sugestiile oferite!

Weekend fain sa ai!
Roberta