Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Am si eu o nelamurire

[ Editat ]

Buna Florin,

Iti multumim pentru confirmarea faptului ca s-a rezolvat. 

O zi insorita iti dorim!

Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012

Buna ziua !! Sa numai deschid alt topick cu o alta tema legata tot de cartela mea si de nr meu de tel......,asa ca m-am gandit sa postez tot pe acest topick .

De vreo saptamana si cateva zile am mai observat inca o mica problema pe contul meu my vodafone : Problema este cea cunoscuta de cati-va operatori de pe acest forum.

De exemplu daca dau la sectiunea Serviciile mele si la  Istoric serviciile mele nu imi apare nimic,doar imi scrie urmatorul mesaj : ! Ne pare rău, cererea ta nu poate fi procesată din cauza unei erori de sistem! Te rugăm să încerci din nou mai târziu. Am tot  revenit  mai târziu,  mai târziu tot mai târziu asa cum scria in mesajul erori si tot nimic nu sa intamplat,adica nu sa modificat nimic in bine tot aceiasi eoare imi apare .

Uitati v-am atasat si o imagine cu prob.....pe care o am ....adica pe care am mai avut-o si acum cateva luni de zile in urma....daca nu o fi chiar 6 luni de zile de atunci,dar au rezolvat-o baieti prob......de la serviciul tehnic atunci. Acum vad ca a aparut din nou aceasta prob......

24.04.png

O zi buna va doresc incontiunuare !!! Astept cat mai repede un raspuns cu rezolvarea acestei probleme .

Multumesc mult !!!!

Highlighted
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna Florin,

Ti-am lasat mesaj privat.

Multumesc,

Roberta

Membru cu acte în regulă

Buna ziua ! Am revenit cu un linck-ul  atasat tot de mine acum vreun an de zile cu aceiasi problema,numai ca atunci  aveam un alt user (Gica). Dati un click aici : https://forum.vodafone.ro/t5/Cartelă-preplatită/O-mica-problema-pe-contul-meu/td-p/15999 ca sa nu ziceti ca mint eu ca am mai avut aceasta problema .Emoticon care face cu ochiul

Multumesc pentru intelegere .  O zi buna va doresc !!!  Astept vesti bune de la dvs  !!!

Membru cu acte în regulă

Scuze,dar am uitat sa va mai adaug inca o imagine cam cum trebuie sa-mi apara mie la sectiunea :  Istoric serviciile mele,dar va spun ca aceasta imagine este luata de pe un alt cont my vodafone nu este luata imaginea de pe contul meu my vodafone . Uitati imaginea mai jos atasata .

24.04.png

Multumesc mult !!!

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Iti multumim pentru implicare Florin!

Voi reveni la tine cu raspunsul imediat ce il voi avea. Termenul de rezolvare este cel comunicat in mod privat.

Seara faina!
Roberta

Membru cu acte în regulă

Buna seara doamna Elena !!! Ok,astept incontinuare un raspuns de la dvs !!!Emoticon stânjenit

O seara minunata va doresc toturor  !!!  Va multumesc mult !!!

Membru cu acte în regulă

Hristos a inviat !!! Cand o fi punand baietii de la tehnica in aplicatie solutia pe care a gasit-o dansi asupra problemei mele pe care o am incontinuare,pentru ca mi-a spus ca este in probe solutia,dar cand o fi durand probele si verificarile ???

Astept un raspuns !!!  Multumesc mult !!

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎14-01-2013
0

Buna ziua !! Eu sunt sora lui Florin Iordache, am si eu o problema la fel ca fratele meu .

Uitati va adaug si o imagine sa vedeti despre ce este vorba .

screenshot.jpg

Multumesc mult !!! Asteptam sa se rezolve problema 

Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut,

Imi poti lasa un mesaj privat cu numarul tau de telefon? 

Claudiu