Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012

Am si eu o nelamurire

[ Editat ]

Buna ziua ! Am si eu o nelamurire,vreau sa ma lamuriti si pe mn cu o mica intrebare .

De ce la unele cartele merge sa sterg extra optiunea activata direct de pe cont si la unele cartele nu merge sa sterg   extra optiunea activata direct de pe cont ?

De exemplu pe cartela bunici mele merge sa o sterg extra optiunea activata direct de pe cont,iar pe cartela mea nu merge sa-mi sterg extra optiunea activata direct de pe cont,oare de ce este asa ??????

Nu ar trebui sa fie la toate cartelele la fel ????

Va astept un raspuns !!!  Uiatati va atasez si doua imagini . 

Membru cu acte în regulă

Re: Am si eu o nelamurire

Imaginea de pe contul meu .

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Buna Florin,

Ti-am lasat PM. Astept raspunsul tau ca sa pot verifica situatia relatata.

Multumesc,

Roberta

Membru cu acte în regulă

Buna Elena !!! V-am lasat mesaj privat .  Astept vesti bune de la dvs !!

Multumesc mult !!!

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012
0

Florin, ti-am transmis un mesaj in mod privat.

Iti multumesc pentru atentia acordata serviciilor noastre!
Roberta

Membru cu acte în regulă

Buna ziua ! Am mai mult de o saptamana de cand astept un raspuns,dar vad ca nici pana azi nu am primit nici un raspuns . Ce se intampla acolo la sectiunea Tehnica de dureaza asa de mult un raspuns ???

Eu unul daca eream acolo la sectiunea Tehnica nu dura chiar atat de mult sa dau un raspuns,cred ca in maxim 2-3 zile va dadeam raspuns la problema respectiva .... Dar asta e nu avem ce sa facem,trebuie sa astept in contiunuare ....dar prea mult trebuie sa asteptam pt un raspuns ....

Va astept un raspuns in cel mai scurt timp posibil .   Multumes mult pentru inteles !!!  

O zi minunata va doresc tuturor !!!

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna Florin,

In acest moment colegii mei fac verificarile necesare. Cristina iti va raspunde imediat ce va primi un raspuns.

Multumesc,
Alina

Membru cu acte în regulă

Buna seara doamna  Alina-Elena !!! Vad ca pana la ora aceasta nu a aparut nici o noutate,adica ca este tot la fel ca inainte pe contul meu .

Poate maine vom avea vreo noutate de la colegii dvs de la sectiunea Tehnica,daca nu avem nici maine nici un raspuns, atunci inseamna ca baietii dvs de la sectiunea Tehnica  nu prea se grabesc asa de tare pentru ca au auzit si cred ca stie  si dansi ca mai este vreo o luna si ceva pana la paste ....Emoticon foarte fericit 

O seara buna va doresc tuturor !!!! Va multumesc fff mult pentru ajutorul acordat .Emoticon care face cu ochiul

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

Buna Florin,

Asa cum iti spuneam si ieri, colega mea Cristina se ocupa personal de solicitarea ta si imediat ce verificarile vor lua sfarsit te vom anunta de finalizarea acesteia.

Multumesc,
Alina

Membru cu acte în regulă

Buna Alina ! Ok,atunci asteptam un raspuns final !!

Multumesc mult !!