Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Vizitator
Postări: 7
Înregistrat: ‎29-10-2012
0
Soluţie acceptată

Bonus 10.000MB

[ Editat ]

Buna seara!

Am o nelamurire in legatura cu bonusul de 10.000 MB. L-am primit o data la activarea Ofertei 7 si l-am consumat. Apoi am aflat ca se da o singura data pe numar. Dar eu am un prieten care l-a primit si la a doua activare a Ofertei 7, avand in momentul de fata aproximativ 28 GB disponibili(am poza pentru sceptici). Imi poate explica cineva cum vine asta?

Pe langa asta, nici nu pot trimite cadou 5GB prietenilor pentru ca "Trebuie sa imi activez o oferta promotionala de minim 6 euro" dar eu am activata Oferta 7. 

Începător
Postări: 27
Înregistrat: ‎18-11-2012
0

Re: Bonus 10.000MB

La mine a fost ok, testat pe 2 numere vodafone cartele si nu abonament.Sunt curios daca o sa fie permanent oferta asta pt. ca va atrage multa lume, daca dispare numai are nimic mai aparte ca ceilalti

Vizitator
0

Adica ai primit acel bonus de 10 Gb de 2 ori pe acelasi numar?
Începător
Postări: 27
Înregistrat: ‎18-11-2012
0

[ Editat ]

Cam asa este la mine .

FireShot Screen Capture #010 - 'Cartela mea I Vodafone' - www_vodafone_ro_vfrointegration_appmanager_vfroportal_cartela__nfpb=true&_pageLabel=OCS_Cost.png

Vizitator
0

Am sunat la ei si am vorbit si pe chat si primesc acelasi raspuns, ca se acorda o singura data pe numar. Cum naiba vine asta? Poate totusi ma baga si pe mine cineva in seama. 

Multumesc frumos pentru raspunsuri!

Moderator
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

reddoxs a scris:

Am sunat la ei si am vorbit si pe chat si primesc acelasi raspuns, ca se acorda o singura data pe numar. Cum naiba vine asta? Poate totusi ma baga si pe mine cineva in seama. 

Multumesc frumos pentru raspunsuri!

Buna,

Bonusul de 10000 MB din cadrul promotiei actuale se acorda o singura data pe numar la prima activare a extraoptiunii. Mai multe detalii poti gasi aici:https://www.vodafone.ro/personal/servicii-si-tarife/cartela-vodafone/oferte-promotionale/index.htm#t....

Multumesc!

Vizitator
0

Da, o singura data pe numar, am auzit asta de vreo 7 ori. SI TOTUSI, unora li se acorda de mai multe ori pe numar (vezi poza de mai sus). 

Moderator
Postări: 345
Înregistrat: ‎09-10-2012
0

[ Editat ]

Salutare,

Este vorba despre 2 bonusuri de 10 Gb diferite. Unul este primit in 26 octombrie, adica in promotia veche, si unul activat pe 24 noiembrie adica din promotia noua. Mai exact, din 23 noiembrie promotia pentru cartela reincarcabila s-a schimbat si se ofera un alt bonus de 10Gb diferit de cel anterior. In cazul de mai sus, in 24 noiembrie s-a reactivat Oferta 7 din promotia noua si astfel a primit iar un bonus de 10Gb, in cazul tau probabil s-a activat Oferta 7 din promotia anterioara si astfel ca nu ai mai primit inca o data un bonus de 10Gb. Iti recomand sa setezi de la *100# sa nu se mai reactiveze oferta curenta, iar la urmatoarea reincarcare activezi de la *100# ramura Promotie, noua Oferta 7 si vei primi cei 10GB precum si un alt bonus de 10Gb pe care il poti face cadou catre 3 prieteni ce folosesc tot o cartela reincarcabila.(5 Gb catre fiecare) .

Multumesc,
Ana

Vizitator
0

Nu e setat sa se reactiveze oferta automat. Cand am incarcat cu 7 euro am trimis mesaj la 321 cu textul EO7. Ma rog, ma bucur ca am primit in sfarsit o explicatie. Multumesc frumos!

Moderator
Postări: 345
Înregistrat: ‎09-10-2012
0

Ai fi primit al doilea bonus pe care il are si prietenul tau daca activai oferta 7 dupa data de 23 noiembrie, nu cumva ai activat oferta inainte de 23 noiembrie?

Ana