Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 259
Înregistrat: ‎13-02-2012
0

Re: Bonus 2000 minute nationale

[ Editat ]

Nu vad unde scrie ca se primeste bonus 100 min la reincarcare cu cardul din MyVodafone doar pentru o perioada limitata. De fapt inteleg ca acest lucru se intampla mereu la acest tip de reincarcare. Doar perioada de inscriere este limitata in timp. (Pentru Matei: Am utilizat imaginea postata de tine, sper ca nu te superi)original.png

Highlighted
Consultant
Postări: 95
Înregistrat: ‎10-06-2012
0

Da, am incarcat cu cardul chiar din contul myvodafone asociat cartelei preplatite (nu stiu daca asta conteaza nu, puteam sa incarc si din alt cont myvodafone).

Cristina_M, ti-am trimis numarul de telefon pe privat. Mersi.

Începător
Postări: 26
Înregistrat: ‎30-01-2012
0

iradu2004: daca nu ti se rezolva situatia in urma interventiei moderatoarei si vodafone nu iti mai ofera cele 100 unitati nationale conform ofertei ci doar 50 la reincarcarea cu cardul din contul Myvodafone e clar un abuz din partea lor si singura solutie este sa te adresezi ANPC. Crede-ma ca situatia se va rezolva imediat.

Ei au obligatia sa isi respecte obligatiile contractuale asa cum erau la momentul inscrierii clientului in oferta pe durata anuntata la acel moment, nu sa modifice conditiile in mod arbitrar dupa cum le convine lor.

Sa ne spui si noua cum ai rezolvat.

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Salut radu2004,

Ti-am lasat un mesaj privat.

Te rog sa imi confirmi daca totul este in ordine acum.

O zi frumoasa!

Multumesc,

Cristina

Consultant
Postări: 95
Înregistrat: ‎10-06-2012
0

Multumesc Cristina_M, s-a rezolvat acum.

Nu pot totusi sa trec cu vederea slaba pregatire a persoanelor de la *222 care isi dau si ele

cu parerea fara sa intrebe mai departe sau sa depuna o sesizare in acest sens.

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Salut iradu2004,

Ma bucur ca acum este in regula, insa imi pare rau pentru situatia pe care ne-ai descris-o.

Am redirectionat deja mesajul tau catre departamentul implicat pentru a se lua masuri in acest sens. Orice situatie care nu corespunde standardelor propuse este investigata si solutionata in mod corespunzator, motiv pentru care masurile luate au drept scop eliminarea cazurilor asemanatoare.

Sa ai o zi frumoasa!

Multumesc,

Cristina

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎13-07-2012
0

Buna Cristina....te rog frumos sa ma ajuti si pe mine referitor la promotia ...2000 de minute nationale si internationale daca reincarci din contul my vodafone si platesti cu cardul bancar:mentionez ca sant inscris in promotie din luna august..am reincarcat online de 3 ori din my vodafone si am primit bonusul de 100 de minute nationale si internationale...azi 09.0ct.2012 am reincarcat din nou cu 7 euro din my vodafone si nu am mai primit decat 50 de minute bonus....care ar fi solutia...?Au gresit cei de la vodafone...?cui sa ma adresez....multumesc anticipat...!

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna radu72,

Lasa-mi, te rog, un mesaj privat care sa contina numarul tau de telefon pentru a te putea ajuta cu aceasta solicitare.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Multumesc,

O zi frumoasa!

Alina

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎13-07-2012

1. Buna Alina-Elena....am primit si restul de 50 de minute,i-ti multumesc foarte mult pentru promptitudinea cu care ai rezolvat aceasta problema....o zi frumoasa!...Radu 72
Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012

Buna,

Cu cea mai mare placere! Ma bucur ca te-am putut ajuta!

O zi frumoasa!

Alina