Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012
Soluţie acceptată

CADOU 100 minute nat/intl Europa fix/ SMS nat nu se reinnoieste automant ????

Buna ziua ! Am si eu o mica intrebare,minutele CADOU 100 minute nat/intl Europa fix/ SMS nat nu se reinnoieste automant,trebuie sa le reactivez eu manual pe fiecare luna ????

Astept un raspuns ! Multumesc mult !!!

Highlighted
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: CADOU 100 minute nat/intl Europa fix/ SMS nat nu se reinnoieste automant ????

Salut Florin!

Da,trebuie activat bonusul la fiecare reinnoire.Acesta nu se reinnoieste automat .

Ionut

Vodafone
Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012

Re: CADOU 100 minute nat/intl Europa fix/ SMS nat nu se reinnoieste automant ????

Salut Ionut ! Multumesc pentru informatie !! Am activat eu manual cadoul de 100 minute nat/intl Europa fix/ SMS,dar am intrebat si eu asa......de curios .

O zi minutata sa ai incontinuare !!! La multi ani sf Ioane si scuze pentru intarziere !! 

Membru VIP

Cu placere,Florin!

Multumesc de urare si convorbiri intense.   Emoticon fericit

Ionut

Vodafone
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎04-02-2013
0

si cum se reinnoieste?apel catre ce numar sau mesaj gol spre....?ca am uitatEmoticon foarte fericit

Membru VIP

[ Editat ]

Salutare si bine ai venit pe forumul Vodafone!

Bonusul a fost retras din oferta.

"Bonusul de 100 minute /SMS nationale & min internationale pentru extraoptiunile TOTAL 5 / 6 / 7 / 9, inclusiv pentru extraoptiunile Vodafone pentru tineri a fost retras din oferta Vodafone incepand de ieri, 01 Februarie 2013. Imi pare rau, insa nu mai exista posibilitatea reactivarii lui. Cristina_M

Ionut

Vodafone