Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Colaborator debutant
Postări: 45
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

Ce ii oferiti mamei mele la 1 sau 2 euro/luna?

[ Editat ]

Hristos a inviat ! Am si eu o intrebare,daca se poate,la cartela mamei mele ce oferta ii oferiti cu 1 sau cel mult 2 euro/luna ??

Asteptam un raspuns !!!  Multumim !!!

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Ce ii oferiti memei mele la 1 sau 2 euro/luna?

Buna Gica,

Mama ta isi poate activa, de exemplu, 100 minute in retea valabile 30 zile pentru 1 euro apeland *100# si alegand ramura Cadouri supriza. Pentru inca 1 euro mai poate activa, tot ca si exemplu, 30 sms nationale. Pe acestea le gaseste pentru activare tot la *100# la ramura Optiuni. Detalii gasesti aici.

De asemenea, la ramura Cadouri ii poti darui 20 sms nationale in mod gratuit.

O alta varianta ar fi sa primeasca 5 SMS-uri Magice intr-o zi, castigand astfel 1 euro credit. Daca mai are inca 2 euro, pentru 3 euro credit poate activa 40 minute/sms nationale.

Mai multe detalii gasesti aici.

Si, in plus, la acumularea a 60 de minute apeluri primite din alte retele, oferim un bonus de 60 de minute în retea.

Sper ca informatiile iti sunt utile. Daca mai ai alte intrebari, nu ezita sa ni le adresezi.

Multumesc,

Irina.

Colaborator debutant

Re: Ce ii oferiti mamei mele la 1 sau 2 euro/luna?

Hristos a inviat Doamna Irina ! Vreau si eu sa va intreb daca va dau dvs un mesaj privat cu nr mamei mele puteti dvs ca sa-i activati oferta aceasta cu 100 minute in retea valabile 30 zile pentru 1 euro ?? Va astept rapunsul !!
Membru de onoare

Buna Gica,

Lasa-mi, te rog, numarul mamei tale intr-un mesaj privat pentru a te putea ajuta.

Multumesc,

Irina.

Colaborator debutant

Hristos a inviat ! Va anunt ca am reusit eu ca sa-i activez oferta cu 100 min in retea mamei mele .
Daia nu v-am mai trimes mesaj privat,sper ca nu va suparati pe mine.

O zi minunata sa aveti !!! 

Membru de onoare

Buna Gica,

Ma bucur ca ai reusit la *100#.  Pe viitor, poti apela cu increde la acest ghid, este usor de utilizat, dupa cum ai observat. Daca nu te descurci, iti stam la dispozitie.

Nu este nicio suparare.

Multumesc frumos,

Irina.

Înţelept
Postări: 132
Înregistrat: ‎27-02-2012

Poti activa optiunea cu 100 min VDF si 10 min nationale cu 1 EURO prin SMS la 321 cu textul 110 sau optiunea cu 300 minute VDF si 20 min nat prin SMS la 321 cu textul 20

Colaborator debutant

Hristos a inviat ! Va anunt ca sa rezolvat aceasta problema de atunci. 

Va multumesc ! O seara buna !!