Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Colaborator debutant
Postări: 45
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

Ce telefon imi oferiti si mie cadou

Buna ziua ! Asa cum suna subiectul,Ce telefon imi oferiti si mie cadou,dar din pacate eu nu am abonament,am o cartela de 6 ani si jumatate si vreau ca sa stiu daca imi oferiti si mie vreun telefon cadou,pentru ca am probleme cu telefonul meu,adica nu mai ma tane bateria,ce sa mai de 6 ani si jumatate cred ca ii ajunge si lui saracul de el.

Nu sunt pretentios,ori ce telefon pe care vreti dvs sa mi-l dati . Eu sunt ff multumit .

Astept oferte ! 

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Ce telefon imi oferiti si mie cadou

[ Editat ]

Buna Gica,

Pentru a beneficia de un telefon gratuit sau la pret foarte mic, iti recomand trecerea numarului de telefon pe abonament. Exista mai multe variante de telefon in aceasta situatie.

Poti vedea cateva exemple aici.

Daca nu consideri ca te avantajeaza un abonament, poti alege un pachet cu cartela si telefon inclus.

Iti ofer un exemplu aici.

Poti alege si un telefon la liber. Te poti orienta ca pret accesand aceasta pagina si verificand pretul fara conectare.

Multumesc,

Irina.

Colaborator debutant
Postări: 45
Înregistrat: ‎01-02-2012
0

[ Editat ]

Eu as vrea un telefon Motorola WX306 la abonamentul de 5 euro/luna,dar vad ca nu mai exista acel abonament deocamdata .
Dar mai astept putin pentru ca vine postele si poate se activeaza din nou abonamentul acela de 5 euro/luna.

Va multumesc mult doamna sau domnisoara Irina !!!

Astept Pastele sa vad ce oferte mai apar !!!

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

[ Editat ]

Buna Gica,

Ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor!

Ti-am atasat 2 variante de abonament si pretul aferent telefonului dorit de tine.

Motorola wx306.JPG

Poti astepta, bineinteles, si oferta de Paste.

Iti doresc o zi cat mai frumoasa in continuare!

Multumesc,

Irina.