Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru
Postări: 34
Înregistrat: ‎18-11-2012
0

Chat inexistent de foarte mult timp !

Buna ziua, va mai reveni vreodata aceast serviciu ?

"Lucrăm la îmbunătăţirea serviciului de chat, pentru ca experienţa ta să fie întotdeauna cea mai bună"

Sper sa nu primesc mesajul acela stas " Din pacate nu va putem raspunde incercati pe chat ... si apoi era postat linkul Emoticon foarte fericit

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

Re: Chat inexistent de foarte mult timp !

@flashxml a scris:

Buna ziua, va mai reveni vreodata aceast serviciu ?

"Lucrăm la îmbunătăţirea serviciului de chat, pentru ca experienţa ta să fie întotdeauna cea mai bună"

Sper sa nu primesc mesajul acela stas " Din pacate nu va putem raspunde incercati pe chat ... si apoi era postat linkul Emoticon foarte fericit

Buna,

Pentru ca ne dorim ca experienta ta sa fie intotdeauna cea mai buna, lucram la imbunatatirea/modernizarea serviciului de chat de pe  www.vodafone.ro . Ne poti contacta intre timp prin Chat folosind aplicatia mobila MyVodafone sau poti sa ne scrii un e-mail din sectiunea Asistenta a site-ului nostru.

Chat-ul va fi disponibil in cel mai scurt timp posibil. Vei putea vedea pe site-ul nostru cand serviciul de chat redevine disponibil

Multumesc,

Elena

Vizitator
Postări: 5
Înregistrat: ‎08-01-2016
0

Iar aplicatia MyVodafone nu e compatibila cu telefonul meu LG mai vechi, asa ca e inutila. 3Emoticon fericit

Highlighted
Membru
0

Lucrăm la îmbunătăţirea serviciului de chat, pentru ca experienţa ta să fie întotdeauna cea mai bună. Între timp, ne poţi contacta prin chat din aplicaţia MyVodafone sau prin e-mail.

Eu cred ca lucrati ca sa nu lucrati Emoticon fericit . Pt un salariu de 3000 lei atat cat se castiga la voi, e o super oferta sa faci orice sa merga prost.

Platforma asta de website cred ca este cel mai prost conceputa ... n si n erori.

Membru
0

Si cum nu au gasit personal pt editarea codului etc , au eliminat chatul online Emoticon fericit tipic romanesc