Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎31-10-2012
0

Credit Inapoi

Buna,

Sunt un utilizator de cartela Vodafone, momentan plecat din tara.

Am rugat pe cineva sa imi reincarce cartela cu 5 euro ca sa pot sa fiu sunat din tara doar ca atunci cand mi-a reincarcat s-a activat automat extraoptiunea. 

Daca ati putea sa ma ajutati sa imi recuperez creditul, nu am nevoie de extraoptiune, si asa nu o pot folosi

Multumesc anticipat si astept un raspuns! 

Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Re: Credit Inapoi

Buna dimineata Mallfurion si bine ai venit pe forum!

Te rog, sa imi lasi numarul in cauza in mod privat pentru putea efectua verificarile necesare si a te ajuta.

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi trimite mesaj este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si se va deschide o fereastra precum cea din exemplu unde vei avea aceasta posibilitate:

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta

Membru
Postări: 43
Înregistrat: ‎06-08-2012
0

In sectiunea Personal › Servicii şi tarife › Cartela Vodafone › Promoţii

› Extraoptiuni promotionale › "Bine de stiut"

scrie:

"NOU! Acum, la Cartela Vodafone, extraopțiunea se activează automat la primul apel efectuat/SMS trimis. Dacă nu vrei să o păstrezi, trimite un SMS gratuit la numărul 579, cu textul CREDIT înainte de inițierea de apeluri. Automat, îți vom returna creditul."

Am dat si eu acest SMS pentru a recupera creditul (doresc sa activez optiunea mai tarziu deoarece deocamdata am niste minute bonus pe care vreau sa le consum intai) si mi-a venit un SMS : "Serviciul nu este disponibil pe numarul tau. O zi buna!"

Keep your smile on!
Highlighted
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna manu_cyb,

Ai mesaj privat de la mine. Astept detaliile solicitate pentru a te putea asista.

Multumesc!

Membru
Postări: 43
Înregistrat: ‎06-08-2012

Multumesc Irina pentru ajutor!
Keep your smile on!