Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Highlighted
Începător
Postări: 12
Înregistrat: ‎08-05-2014
0

Creditul a disparut

[ Editat ]

Buna seara, am si eu o problema legata de o cartela preplatita Vodafone, am incarcat de anul trecut pana acum de mai multe ori cartela ultima incarcare fiind acum o luna si ramanand pe aceasta suma de 10 euro care a stat pana acum 2 zile nefolosit. Acum 2 zile  cand am vrut sa folosesc cartela si am vrut sa fac un apel am avut o surpriza nu puteam suna sau da mesaje fiindca era blocata, am intrat in contul meu my vodafone am deblocat cartela care nici nustiu cum de sa putut bloca :-?? si acum observ ca tot creditul meu a disparut si am -0.54 euro credit pe cartela, as dori sa stiu cum sa putut intampla asa ceva dupa cum puteti vedea am activato prima data anul trecut si am incarcat de foarte multe ori pana acum cu foarte mult credit.

Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012

Re: Creditul a disparut

Salutare.

Va trebui sa redirectionezi solicitarea ta catre echipa de chat.

In imaginea de mai jos ai pasii pe care trebuie sa-i urmezi pentru a intra in contact cu echipa de chat.

Mult succes!

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone