Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎05-04-2012
0

Cum dispare un credit de 1.80 € in 10 minute vorbite cu un numar favorit in Vodafone?

Cred ca titlul spune totul. Daca are cineva o oarecare idee si un raspuns valabil, va rog sa nu ezitati sa postati aici. Emoticon fericit Pe scurt: 1.80 € + un nr fav Vodafone + timp: 10 min => 0 € spre surprinderea mea. + cica as mai fi avut si niste minute gratuite in retea cele 60. Am primit mesaj la doua zile dupa ce creditul meu a disparut pur si simplu ca cele 60 de min in retea au fost consumate sau au expirat. Tinand cont ca nu prea efectuez apeluri de pe nr de Vodafone.  Emoticon fericit

Acum cateva luni 50 de min cu prietenii in grup au disparut ca prin minune numai dupa cateva zeci de minute de convorbire telefonica, mult mai putine decat cele 50. Cum? 

Si inca un lucru: unde imi dispare creditul atunci cand mesajele mele nici macar nu au putut fi livrate? Eu il trimit dar imi apare eroarea ca nu a fost livrat sau "send failed", iar de multe ori imi cere sa "Retry?". Cu toate acestea creditul meu dispare. O data ar fi de inteles... De prea multe ori e deja absurd. Plus ca se intampla ceva cu reteaua Vodafone in ultimul timp. Poate a obosit, nu? Multumesc.

Înţelept
Postări: 132
Înregistrat: ‎27-02-2012

Re: Cum dispare un credit de 1.80 € in 10 minute vorbite cu un numar favorit in Vodafone?

Si eu patesc ceva asemanator dar pe cartela de Click SIM ! In loc de 1 minut imi ia 2 minute.

De ex. daca vorbesc 20 minute o sa-mi ia 40 minute din credit sau optiune.

Highlighted
Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Re: Cum dispare un credit de 1.80 € in 10 minute vorbite cu un numar favorit in Vodafone?

Buna.

Imi puteti trimite, va rog, numerele voastre prin mesaj privat pentru a le verifica.

Multumesc,

Ramona