Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎20-04-2014
0

Re: Cum mai recuperez PAROLA VODAFONE VOX fara sa mai sun la RELATII CU CLIENTII?

Va rog sa ma scuzati,dar din pacate am si eu aceeasi problema,se poate recupera chiar daca nu am abonament?Daca da,sa imi spuneti ce trebuie sa fac.
Multumesc anticipat
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012

Re: Cum mai recuperez PAROLA VODAFONE VOX fara sa mai sun la RELATII CU CLIENTII?

Incearca solutia oferita de Irina,in postul de deasupra.

"Pentru resetarea parolei Vodafone Vox, este necesar sa apelezi numarul 336, apelul este gratuit."

Vodafone
Nou venit
Înregistrat: ‎10-10-2014
0

La numarul 336 cere parola! Solutia nu functioneaza!

Mie nu-mi functioneaza nici parola initiala 0000!

Membru de onoare
Postări: 803
Înregistrat: ‎03-04-2012
0

Salut, iosicumine!

Pentru a primi informatiile necesare cu privire la situatia intampinata, te rog sa accesezi site-ul Vodafone si sa selectezi optiunea de a intra in legatura cu un operator, prin serviciul Chat online.

Chat online.JPG

Multumesc,
Adrian
Highlighted
Vizitator
Înregistrat: ‎04-12-2014
0

Aceeasi problema o am si eu dar am sunat la *222 si nu am reusit sa rezolv. M a puteti ajuta?

Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

@raven_aj2007 a scris:

Aceeasi problema o am si eu dar am sunat la *222 si nu am reusit sa rezolv. M a puteti ajuta?

Buna,

Este necesar sa te adresezi echipei de chat, te rog.

Multumesc,
Alexandra

Vizitator
Înregistrat: ‎14-10-2014
0

Cum recuperez/schimb parola? (Vodafone vox)
Membru de onoare
Postări: 1.027
Înregistrat: ‎21-05-2013
0

@0721729511 a scris:
Cum recuperez/schimb parola? (Vodafone vox)

Buna,

Te rog sa te adresezi echipei de chat pentru asistenta.

chat.jpg

Multumesc,

Alexandra

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎01-12-2016
0

Si eu am acceiasi problema, va rog sa ma ajutati
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎01-12-2016
0

Va rog sa ma ajutati, si eu am aceiasi problema . Multumesc anticipat