Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Nou venit
Postări: 1
Înregistrat: ‎01-12-2016
0

Re: Cum mai recuperez PAROLA VODAFONE VOX fara sa mai sun la RELATII CU CLIENTII?

Si eu am uitat parola de la casuta vocala, nu e nimeni la ora asta pe chat help, cum o pot reseta?

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

Re: Cum mai recuperez PAROLA VODAFONE VOX fara sa mai sun la RELATII CU CLIENTII?

@violett a scris:

Si eu am uitat parola de la casuta vocala, nu e nimeni la ora asta pe chat help, cum o pot reseta?

Buna,

Pentru aceasta situatie ne poti contacta prin una dintre variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm sau prin intermediul CHAT-ului disponibil in aplicatia MyVodafone.

Multumesc!

Nou venit
Înregistrat: ‎04-05-2017
0

Bună ziua! Am aceeasi problema cu parola VOX. Ma puteti ajuta? Va multumesc anticipat!
Highlighted
Vizitator
Înregistrat: ‎19-06-2017
0

Buna, si eu am aceeasi problema. Mi.am uitat parola vox, iar la *222 nu am putut sa gasesc exact solutia. Ma poate ajuta cineva?
Moderator
Postări: 170
Înregistrat: ‎21-12-2015
0

@Stefaniaaa a scris:
Bună ziua! Am aceeasi problema cu parola VOX. Ma puteti ajuta? Va multumesc anticipat!

Buna!

In ceea ce priveste solicitarea ta, te rog sa ne contactezi prin una din variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contact/index.htm

Georgiana

Nou venit
Înregistrat: ‎06-07-2017
0

Si eu am aceeași problemă, astăzi când am încercat să îmi ascult mesajele de la mesagerie,mi-au cerut parola. Mă puteți ajuta va rog?
Vizitator
Înregistrat: ‎22-10-2017
0

Buna seara!am uitat parola Vox,are cineva idee cum o pot recupera?multumesc!
Moderator
Postări: 663
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Buna, 

Dat fiind faptul ca pentru a face aceasta resetare e necesar sa verificam inainte anumite informatii din conturile voastre, va recomandam ca pentru aceste solicitari sa ne contactati fie prin mesaj privat pe pagina noastra de Facebook, fie trimitandu-ne un e-mail aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contact/index.htm

Multumesc,

Madalina 

Nou venit
Înregistrat: ‎08-01-2018
0

Buna Irina. Nu cunosc parola Vodafone Vox, iar cea standard 0000 nu este valabila.Numarul meu este pe abonament, si as vrea sa ma ajuti cu aceasta problemă dacă ești drăguță!
Îți mulțumesc!
Moderator
Postări: 663
Înregistrat: ‎26-04-2017
0

Buna,

Iti multumim pentru mesaj. Apreciem ca ne-ai scris aici Emoticon foarte fericit, insa precum mentionam si mai sus, pentru a te putea ajuta cu astfel de modificari e necesar sa ne oferi anumite informatii ce tin de securitatea contului tau. 

Te asteptam cu aceasta solicitare pe una dintre modalitatile de contact mentionate mai sus de mine. 

Multumesc,

Madalina