Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Colaborator debutant
Postări: 30
Înregistrat: ‎06-04-2013
Soluţie acceptată

Cum mai recuperez PAROLA VODAFONE VOX fara sa mai sun la RELATII CU CLIENTII?

Salutare!Pisică fericităacum o saptamana am bagat o parola de Vodafone VOX si in momentu actual nu o mai stiu....Pisică tristă

Stie cineva cum o pot recupera mai repede fara a mai apela *222?

MULTUMESC ANTICIPATPisică fericită

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Cum mai recuperez PAROLA VODAFONE VOX fara sa mai sun la RELATII CU CLIENTII?

Buna AlexAvram si bine ai venit pe forumul Vodafone!

Ti-am lasat un mesaj privat si astept sa imi raspunzi pentru a te putea ajuta cu resetarea parolei VOX.

Multumesc,

Irina

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎09-01-2013
0

Re: Cum mai recuperez PAROLA VODAFONE VOX fara sa mai sun la RELATII CU CLIENTII?

Si eu am exact aceeasi problema, am uitat parola! Ajutor, va rog!
Membru de onoare
Postări: 791
Înregistrat: ‎17-09-2012

Buna geotehnic si bine ai venit pe forum!

Ca sa te pot ajuta, lasa-mi, te rog, numarul de telefon in mod privat.

Am rugamintea sa incluzi in mesaj si cateva detalii despre numar ( de exemplu: tipul abonamnetului/extraoptiunii folosite, numele titularului, adresa de facturare etc. ).

In cazul in care nu stiai deja, pentru a-mi trimite mesaj privat este necesar sa dai click pe numele meu de utilizator si se va deschide o fereastra precum cea din exemplu unde vei avea aceasta posibilitate:

Roberta.jpeg

Multumesc,

Roberta

Highlighted
Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎24-07-2013
0

Am aceeasi problema pe o cartela pre-paid. Cum ar trebui sa procedez? Multumesc.
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut Adrian si bine-ai venit pe forumul Vodafone!

Imi poti lasa un mesaj privat cu numarul de telefon in cauza pentru a te putea ajuta?

Multumesc,

Claudiu

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎24-07-2013
0

Am trimis, multumesc. Emoticon fericit
Membru de onoare
Postări: 1.486
Înregistrat: ‎02-02-2012
0

Salut,

Am raspuns mesajului privat. Astept confirmarea ta. 

Multumesc

Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎01-08-2013
0

Buna ziua, 

Am aceeasi problema -> nu imi amintesc parola VOX . Desi am incercat sa contactex Serviciul Clienti la *222, m-am ratacit prin meniu si nu am reusit sa iau legatura cu un operator. Asadar cum as putea reseta/reaminit parola?. Va multumesc.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna atro si bine ai venit pe forum!

Pentru resetarea parolei Vodafone Vox, este necesar sa apelezi numarul 336, apelul este gratuit.

Daca ai nevoie de asistenta, imi poti lasa mesaj privat care sa contina numarul tau de telefon.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

Irina PM.jpg

Multumesc!