Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎25-12-2016
0

Imposibilitate activare optiune 5 euro

Salutare, astazi am incarcat cartela cu 5 euro, si am incercat sa activez opttiunea, optiune care este inexistenta in meniul *100#, la fel si la *222, am gasit aici pe site alte modalitati de activare prin sms la 321, nici un rezultat,am activat chiar si din fereastra promotii a siteului primind mesajul ca optiunea a fost activata. Creditul este in continuare 5 euro. Care sa fie problema?

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

Re: Imposibilitate activare optiune 5 euro

@valex55 a scris:

Salutare, astazi am incarcat cartela cu 5 euro, si am incercat sa activez opttiunea, optiune care este inexistenta in meniul *100#, la fel si la *222, am gasit aici pe site alte modalitati de activare prin sms la 321, nici un rezultat,am activat chiar si din fereastra promotii a siteului primind mesajul ca optiunea a fost activata. Creditul este in continuare 5 euro. Care sa fie problema?

Buna,

In vederea rezolvarii acestei solicitari ne poti contacta prin una dintre variantele de aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm sau prin intermediul CHAT-ului disponibil in aplicatia MyVodafone.

Multumesc!