Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 4
Înregistrat: ‎14-01-2016
0

Lipsa credit

Cum pot afla pe ce mi s-a dus creditul, avand in vedere ca am minute si sms nationale nelimitat si internet  4gb

Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Lipsa credit

Salut,sTTTk,si bine ai venit pe forumul Vodafone!

Poti consulta sectiunea Detaliere apeluri curente din contul tau MyVodafone,intr-un web-browser.

Vodafone
Vizitator
0

cand vreau sa accesez detaliere apeluri imi zice "Momentan contul tău nu are acces la această funcţionalitate"

Membru VIP
0

In cazul acesta,apeleaza echipa Chat online,pentru a primi asistenta.Accesul se face din orice pagina a site-ului www.vodafone.ro selectand butonul Chat online

Vodafone
Vizitator
0

acelasi lucru "Momentan, serviciul de chat nu este disponibil pentru categoria ta de client."

Membru VIP
0

d De asemenea,poti face uz de *222.Meniul interactiv iti va faciliza accesul la un operator.

Vodafone
Vizitator
0

Deci este imposibil sa intru in legatura cu un operator, exista vreun numar de telefon la care pot lua legatura direct cu un operator ?in afara de cel cu plata

Consultant
Postări: 254
Înregistrat: ‎30-12-2014
0

@sTTTk a scris:

Deci este imposibil sa intru in legatura cu un operator, exista vreun numar de telefon la care pot lua legatura direct cu un operator ?in afara de cel cu plata

Buna,

Poti gasi aici: https://www.vodafone.ro/personal/asistenta/contacteaza-ne/index.htm mai multe metode prin care poti contacta Departamentul de Relatii cu Clientii.

Multumesc!