Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎21-06-2012

Microsim cu numar si credit

[ Editat ]

De unde pot cumpara microsim cu numar si credit,ma intereseaza ca prefixul sa inceapa cu 0733  iar restul cit mai usor de retinut pentru un copil de 9 ani  ,mentionez ca am cautat in citeva magazine vdf dar aveau doar cu 0735 , 0736 su deloc .   Daca se poate geva gen ; 0733 xxx sau ceva asemanator .  Va multumesc foarte mult si astept raspunsul dumneavoastra 

Membru VIP
Postări: 4.498
Înregistrat: ‎08-02-2012

Re: Microsim cu numar si credit

[ Editat ]

Sarutmana si bun venit pe forumul Vodafone!

Legat de pret va pot spune ca:

" Pretul pentru un numar preferential este de 25 Euro!

Numarul preferential il poti alege tu (din seriile disponibile in prezent de la 0720 pana la 0737 ). Daca ai anumite preferinte se va tine cont de ele."

Am citat din raspunsrile postate de moderatoarea Raluca, aici

Snap2.pngSnap3.png

Din cate am constatat microsimul il puteti achizitiona si online de aici dar momentan nu este in stoc!

Selectand butonul de atentionare cand va reveni pe stoc, veti fi atentionata de prezenta acestui sim!

Mult succes!

██████████████████████████████████████████████████████████████████

ModeratorMATEI ᵖʳᵒᶠ ᵐᵃᵗᵉ

Moderator

Membru veteran
Postări: 536
Înregistrat: ‎12-01-2012

Buna nicoleta82

In acest moment, posibilitatea de a alege un numar preferential al unei cartele reinacarcabile nu exista, insa vom tine cont de sugestia ta.Iti poti alege numarul, in momentul in care mergi sa achizitionezi cartela reincarcabila, din numerele disponibile in magazinul respectiv.

Multumesc,

Ramona

Nou venit
Înregistrat: ‎10-08-2012
0

Buna! sunt nou pe aici . Eu aş vrea un micro sim cu numărul meu pe care îl aveam şi înainte . Nu se poate asta ? Vă mulţumesc !
Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

Buna Tofec10 si bine ai venit pe forum!

Pentru a-ti putea achizitiona un MicroSim este necesar ca numarul de telefon sa fie activ si sa mergi intr-o reprezentanta Vodafone pentru a face trecerea.

Multumesc,

Alina

Vizitator
Înregistrat: ‎16-02-2013
0

Buna,

In aceeasi situatie sunt si eu, cartela e abonament si imi trebuie microsim. Titularul e in alt oras decat abonamentul asa ca va trebui sa gaesc o solutie.

O sa sun la *222 sa aflu mai multe detalii, in cazul in care nu primesc un raspuns aici azi.

Multumesc.

Membru cu acte în regulă
Postări: 470
Înregistrat: ‎18-06-2012
0

Buna Ma3x si bine ai venit pe forum!

Ti-am lasat un mesaj privat.

Multumesc,
Alina