Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎02-11-2012
0

Noile extraoptiuni cartela Vodafone

Buna ziua,

Am activat astazi optiunea Smart9 la care se mentioneaza ca include 200 minute nationale / internationale din care se pot folosi pana la 100 minute pentru apeluri in destinatii mobile internationale. Din asta inteleg ca am maxim 100 minute internationale si ca daca nu vorbesc deloc in international am 200 minute nationale. Dupa ce am activat extraoptiunea si am accesat CostControl, in dreptul minutelor nationale vad : "100 min nationale / intl, 100 min internationale pe mobil catre SP,IT, etc". Asta ce inseamna? Ca am doar 100 minute nationale? Daca asta inseamna, mi se pare reclama mincinoasa.

O zi buna.

Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012

Re: Noile extraoptiuni cartela Vodafone

Buna steeann si bine ai venit pe forum!

Te rog sa imi oferi numarul tau in cadrul privat pentru a putea verifica optiunea activa pe cont si a iti raspunde la intrebari.

Pentru a imi lasa mesaj privat, da click pe numele meu de utilizator si ti se va deschide o fereastra precum cea din imagine unde vei avea posibilitatea aceasta.

PM Irina.jpg

Multumesc!

Consultant
Postări: 95
Înregistrat: ‎10-06-2012
0

si mie mi se pare mincinoasa. care e rezolutia acestui subiect?
Membru de onoare
Postări: 1.749
Înregistrat: ‎12-01-2012
0

Buna iradu2004!

Cele 200 de minute pot fi folosite national. Din acestea, pana la 100 minute pot fi folosite pentru apeluri catre destinatii mobile din Spania, Italia, Germania, Marea Britanie, Franta, Ungaria si Portugalia.

Detalii pe site.

Multumesc!

Highlighted
Consultant
Postări: 95
Înregistrat: ‎10-06-2012

Multumesc Irina, ce-i drept mesajul de la cost control induce lumea 

in eroare.