Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Vizitator
Postări: 1
Înregistrat: ‎30-12-2015
0

Nr cartela

Buna ziua, anul acesta in ianuarie am cumparat online un telefon si o data cu el am primit si o cartela vodafone, dar pe care nu apare numarul. L-am bagat in vechiul telefon si imi zice ca nu este inregistrat in retea. Cum fac sa aflu numarul de telefon si implicit sa fie inregistrat in retea. Am intrat in setarile telefonului si la "cautare retele" nu gaseste nimic, mai mult nu ma lasa sa bifez la "mod cautare" -  selectare manula...

Highlighted
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

Re: Nr cartela

Salutare.

Din ceea ce spui inteleg ca ai primit un sim blank pe care poate fi activat numarul tau.

Pentru a activa acel sim iti recomand sa accesezi chat-ul online pentru a intra in legatura cu un consultant vodafone si pentru a primi asistenta necesara. Fereastra de chat apare pe orice pagina a site-ului Vodafone si arata ca in imaginea de mai jos.

In situatia in care nu poti intra in legatura cu un operator cu ajutorul chat-ului online, poti contacta departamentul Relatii cu Clientii, folosind una din metodele de aici.

CHAT.jpg

Succes!

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone