Cartelă preplatită

Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Aţi dorit să scrieţi 
Răspuns
Membru VIP
Postări: 6.910
Înregistrat: ‎31-01-2012
0

Re: Nu mai inteleg nimic cu promotile acestea

Acela este rezultatul!   ;)

Vodafone
Membru veteran
Postări: 659
Înregistrat: ‎17-04-2012
0

[ Editat ]

Ok, am inteles cum sta treaba cu promotiile de la cartela .:smileywink:

Iti multumesc !  O zi placuta iti doresc !

____________________________________________________________________________________________________
HTC One 32 GB Black
Voucher pentru reducere 1% la orice achiziție de pe PC Garage - OIBYKUOG
Voucher pentru reducere 3% la orice achiziție de pe WatchShop - 858MYXYUVodafone
Membru VIP
0

Cu placere!   Emoticon fericit

Mai sunt 2 zile si asteptam urmatoarea promotie;ori se prelungeste aceasta ori apare sub alta forma.

Vodafone
Începător
Postări: 27
Înregistrat: ‎24-12-2012
0

[ Editat ]

Salut,

...am o cartela cu Total 7, activa din decembrie 2012 si  nu mi-am activat bonusul 100 Emoticon surprins acum vad ca nu mai este in oferta acest bonus si va intreb se mai poate activa acest bonus la cartela mea, care repet, este activa din decembrie ? Emoticon trist

...daca da, cum o fac ?

Multumesc,

Dan

Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Salut Dan,

Imi pare rau, insa bonusul respectiv a fost retras fara posibilitatea de a-l mai putea activa. Ramai alaturi de noi pentru viitoarele campanii.

O seara placuta!

Multumesc,

Cristina

Membru cu acte în regulă
Postări: 406
Înregistrat: ‎01-02-2012

Am si eu o intrebare in legatura cu acest bonus,pe data de 12 februarie trebuie sa-mi reinnoiasca automat oferta de 5 euro,intrebarea mea este mai pot sa mai activez acest bonus de 100 min.....nati....../inter...........pe data de 12 februarie??? Eu am activat aceasta extraoptiune cu 5 euro pe data de 12 noiembrie 2012.Emoticon care face cu ochiul

Va astept un raspuns !! Multumesc mult !!

Începător
Postări: 27
Înregistrat: ‎24-12-2012
0

[ Editat ]

Pacat Emoticon trist macar pentru niste cascati ca mine, mi s-ar parea normal sa inca sa se mai poata activa acest bonus, atata timp cat promotia "Total" este activa de atunci cand era valabil acest bonus !

O seara buna,

Dan

Highlighted
Membru cu acte în regulă
Postări: 402
Înregistrat: ‎02-08-2012

Salut Florin-Iordache,

Bonusul de 100 minute /SMS nationale & min internationale pentru extraoptiunile TOTAL 5 / 6 / 7 / 9, inclusiv pentru extraoptiunile Vodafone pentru tineri a fost retras din oferta Vodafone incepand de ieri, 01 Februarie 2013. Imi pare rau, insa nu mai exista posibilitatea reactivarii lui.

O seara placuta iti doresc!

Cristina

Vizitator
Postări: 2
Înregistrat: ‎04-02-2013
0

nu mi se pare corect sa incheiati promotia CADOU de 100 min. dupa 2 luni in fiind anuntata ptr. un an reducind astfel minutele incluse la TOTAL 5 de la 115 la 100. avuti explicatii PLAUZIBILE ?astept si va multumesc anticipat pentru un raspuns demn de o corporatie multinationala ca a d-voastra.

Membru VIP

[ Editat ]

Salutare!

Pana raspunde un moderator,as vrea sa punctez o observatie.Lansarea Bonusului de 100 minute ,in data de 26 noiembrie 2012 ,s-a facut cu specificatia ca,este valabil pana la finalul promotiei(limita promotiei de atunci era 31 decembrie),nu ca ar fi valabil 1 an.Promotia a fost extinsa pe perioada urmatoare,cu aceeasi specificare.Din 1 februarie 2013  (link), bonusul nu mai este disponibil

Ionut

Vodafone